30 دانشگاه در فاز اول رویکرد خود را به حکمت بنیان تغییر می دهند

معاون آموزشی وزیر علوم:

30 دانشگاه در فاز اول رویکرد خود را به حکمت بنیان تغییر می دهند

معاون آموزشی وزارت علوم گفت: برنامه ریزی شده است در فاز اول 30 دانشگاه رویکرد خود را به حکمت بنیان تغییر دهند.

به گزارش گروه آموزش و داشگاه خبرگزاری علم و فناوری سی تی مگ، قاسم عمو عابدینی معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، همزمان با بزرگداشت سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران از دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر بازدید کرد.

در ابتدای این بازدید معاون آموزشی وزارت علوم به همراه هیات همراه در نشست شورای آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) حضور یافت.

عموعابدینی در این نشست ضمن عرض تبریک روز ارتش به کادر دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی (ره)، از دست اندرکاران پروژه های ساخته شده در دانشگاه تجلیل کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر از معدود دانشگاه های کشور می باشد که در کاربرد فناوری های راهبردی فعالیت های خوبی را آغاز کرده است، اظهار داشت: نزدیک 200 دانشگاه در دنیا با الهام از مدل دانشگاهی تمدن ایرانی به سمت حکمت بنیان و تمدن ساز شدن در حال حرکت هستند. در همین راستا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ذیل برنامه توسعه هفتم در طرح تحول آموزش عالی به دنبال حکمت بنیان شدن دانشگاه های کشور بوده است.

وی افزود: برنامه ریزی شده است در فاز اول 30 دانشگاه رویکرد خود را به حکمت بنیان تغییر دهند. خوشبختانه دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر جزء معدود دانشگاه های حکمت بنیان و تمدن ساز کشور است که این تحول را از قبل شروع کرده است.

سپس امیر دریاداردوم آریا شفقت رودسری، فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر ضمن تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: ایجاد دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر از برکات انقلاب اسلامی بوده که در سال 1359 و در راستای تربیت افسر برای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین تامین نیاز های سایر سازمان های دریایی کشور از جمله شرکت ملی نفتکش، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، دریابانی فراجا، شیلات، آموزش و پرورش و… شروع به فعالیت کرد.

وی افزود: امروز مفتخر هستیم که اعلام کنیم ماموریت بزرگ ناوگروه 86 که برای اولین بار در تاریخ دریانوردی کشور ایران اتفاق افتاد توسط دانش آموختگان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر و با ناوشکن تمام ایرانی دنا انجام گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "30 دانشگاه در فاز اول رویکرد خود را به حکمت بنیان تغییر می دهند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "30 دانشگاه در فاز اول رویکرد خود را به حکمت بنیان تغییر می دهند"، کلیک کنید.