2 ویژگی که پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر می کند

2 ویژگی که پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر می کند

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ؛ مرتضی کرمانی مقدم درباره پیروزی پرسپولیس مقابل نساجی اظهار داشت: پرسپولیس سه امتیاز مهمی را در قایمشهر مقابل نساجی کسب کرد. هر دو تیم با توجه به شرایط شان یک بازی جذاب را به نمایش گذاشتند، نساجی با توجه به حمایت هوادارانش و جو فوق العاده ای که در ورزشگاه شهید وطنی بود و پرسپولیس با توجه به اینکه در نیمه دوم با یک بازیکن کمتر بازی می کرد و نیاز به برد داشت، تا دقایق پایانی یک بازی تماشایی را به نمایش گذاشتند.

به نقل از سی تی مگ وی ادامه داد: پرسپولیس در نیمه اول این فرصت را داشت که با تعداد گل بیشتری به برتری برسد و اگر ارونوف و حتی آل کثیر دقت بیشتری داشتند، شاگردان اوسمار با نتیجه بهتری به رختکن می رفتند. در نیمه دوم شرایط یک مقدار تغییر کرد و پس از اخراج سروش رفیعی، نساجی با جرات بیشتری به دروازه پرسپولیس نزدیک شد و به گل هم رسید، اما ارونوف باز هم شایستگی اش را نشان داد و عملکرد خوبش در این بازی را با زدن گل دوم و پیروزی بخش پرسپولیس تکمیل کرد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با تمجید از شاگردان اوسمار تصریح کرد: در آن جو ورزشگاه و شرایط حساس، وقتی پرسپولیس 10 نفره شد، خوشبختانه بازیکنان این تیم با انگیزه بیشتری بازی را ادامه دادند. به نظر من همه بازیکنان می دانستند که تیم نیاز مبرم به سه امتیاز دارد و کوچک ترین اشتباه ممکن است تیم را از قهرمانی دور کند و از همه مهم تر اینکه کادر فنی به خوبی از اشتباهات جام حذفی و بازی با آلومینیوم درس گرفته بود و سرخپوشان با کنترل بازی توانستند گل برتری را هم به ثمر برسانند.

کرمانی مقدم راجع به درخشش اوستون ارونوف و تاثیرگذاری بازیکن ازبک در نتایج پرسپولیس خاطر نشان کرد: پرسپولیس در نیم فصل دوم خریدهای خارجی خوبی داشته است. عبدالکریم حسن بازیکن باکیفیتی است و نمایش خوبی در ترکیب پرسپولیس داشته است. ارونوف هم نیازی به تعریف ندارد. من بازی های او را در جام ملت ها دیدم. ارونوف توانایی هایش را پیش از این نشان داده و در لیگ قهرمانان آسیا هم بازی های خوبی به نمایش گذاشته است.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که «پرسپولیس و استقلال کدام یک شانس بیشتری برای قهرمانی دارند؟»، گفت: چهار بازی باقیمانده تا پایان لیگ هر کدام یک فینال است و همه اعضای تیم باید با تمام توان در بازی ها ظاهر شوند. هر دو تیم در هفته های گذشته نتایج مشابهی کسب کردند و رقابت خیلی حساس و فشرده شده است. قطعاً کار سخت است و بازی های دشواری برای هر دو تیم وجود دارد. بازیکنان پرسپولیس و کادر فنی با تمام تمرکز باید بازی های پیش رو را پشت سر بگذارند و فقط به پیروزی فکر کنند و کار خودشان را انجام دهند. به عقیده من و با توجه به داشته های دو تیم و عملکرد آنها، پرسپولیس دو ویژگی نسبت به استقلال دارد. علاوه بر اینکه سرخپوشان شخصیت بیشتری برای قهرمانی دارند، پرسپولیس بازیکنی دارد (ارونوف) که می تواند تفاوت ها را ایجاد و پرسپولیس را در مسیر قهرمانی کمک کند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 ویژگی که پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر می کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 ویژگی که پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر می کند"، کلیک کنید.