کشف 4 انبار با بیش از 5000 میلیارد تومان کالای قاچاق

کشف 4 انبار با بیش از 5000 میلیارد تومان کالای قاچاق

رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف بیش از 5000 میلیارد تومان کالای قاچاق از انبارهای متعلق به یک باند قاچاق کالا در استان های سمنان و تهران بزرگ خبر داد.

به گزارش سی تی مگ، سردار حسین رحیمی در بازدید از انبارهای کشف شده محل نگهداری کالای قاچاق گفت: با همکاری پلیس امنیت اقتصادی فراجا و پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان های سمنان و تهران بزرگ، تعداد چهار انبار نگهداری از کالای قاچاق در تهران بزرگ و سمنان مورد شناسایی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در جریان تحقیقات تکمیلی مشخص شد که اقلام قاچاق به وسیله خودروهای شوتی به این انبارها منتقل و دپو شده است، گفت: در جریان تحقیقات تکمیلی، مشخص شد که هر چهار انبار در اختیار یک باند بزرگ قاچاق کالا قرار دارد.

رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اینکه این انبارها مملو از میلیاردها تومان انواع کالای قاچاق بودند، گفت: هماهنگی با مقام قضایی انجام شد و ماموران با اجرای عملیاتی همزمان، اقدام به بازرسی از این انبارها کردند که در جریان آن انواع کالای قاچاق به ارزش  5000 میلیارد تومان کشف شد.

رحیمی با بیان اینکه هر چهار انبار پلمب شد، گفت: همچنین در جریان تحقیقات مشخص شد که عمده کالاهای قاچاق دپو شده در این انبار در قالب کالاهای ته لنجی و ملوانی به کشور وارد شده و توسط خودروهای شوتی به عمق و مرکز کشور انتقال داده شده است.

وی از دستگیری چهار نفر از اعضای اصلی این باند از سوی پلیس امنیت اقتصادی خبر داد و گفت: برای این افراد پرونده ای تشکیل شده و به همراه متهمان روانه دادسرا شد. همچنین تحقیقات تکمیلی در این خصوص نیز در حال انجام است. کالاهای قاچاق کشف شده هم بعد از شمارش و صورتجلسه برای اقدامات بعدی تحویل سازمان اموال تملیکی خواهد شد.

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 4 انبار با بیش از 5000 میلیارد تومان کالای قاچاق" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 4 انبار با بیش از 5000 میلیارد تومان کالای قاچاق"، کلیک کنید.