کارگران سرمایه های واقعی کارفرمایان و و واحدهای تولیدی هستند

کارگران سرمایه های واقعی کارفرمایان و و واحدهای تولیدی هستند

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ از سنندج، فرزاد پیشکاری ضمن تبریک فرارسیدن هفته کار و کارگر، کارخانه تراکتور سازی کردستان را از تاثیر گذارترین واحد های اقتصادی استان خواند که نقش بسزایی در توسعه و ایجاد اشتغال پایدار دارد و با بیان اینکه این واحد تولیدی در همه مراسمات ملی، مذهبی از واحد های پیشرو بوده و در بحث مسیولیت های اجتماعی نیز وظایف خود را به درستی انجام داده است، اظهار کرد: سال گذشته تراکتور سازی کردستان با همکاری اداره کل کار استان زمینه حضور 1890 دانش آموز، دانشجو و گروه های جهادی را در این کارخانه فراهم آورده و پیشرفت های صنعتی و تولیدی استان را برای این افراد تبیین کرده است.

مدیر کل کار کردستان با اشاره به اینکه اداره کل کار استان همواره حامی کارگران است، افزود: این اداره کل تمام توان خود را برای رفع مشکلات کارگری، ایجاد اشتغال های پایدار و تثبیت اشتغال های موجود، بکار خواهد گرفت.

پیشکاری در بخش دیگری از سخنان خود از حمایت های استاندار کردستان از کارگران و واحد های کارگری قدردانی کرد و از تمامی ادارات، نهاد ها، بخش خصوصی، کارخانجات و واحد های صنعتی و تشکلات کارگری و کارفرمایی خواست با مشارکت حداکثری در برنامه های گرامیداشت هفته کار و کارگر، زمینه ترویج فرهنگ قدردانی از کارگران را در جامعه تبیین کنند.

گفتنی است تراکتور سازی کردستان سال گذشته با تولید بیش از 5600 تراکتور، زمینه اشتغال 120 نفر از جوانان نخبه کردستانی را فراهم آورده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کارگران سرمایه های واقعی کارفرمایان و و واحدهای تولیدی هستند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کارگران سرمایه های واقعی کارفرمایان و و واحدهای تولیدی هستند"، کلیک کنید.