ژاوی: بارسا نباید این فصل را فراموش کند

ژاوی: بارسا نباید این فصل را فراموش کند

ژاوی پس از شکست عجیب تیمش برابر ژیرونا گفت او و مردانش نباید نتایج عجیب و ناامیدکننده در فصل جاری را فراموش کنند.

به گزارش سی تی مگ، بارسلونا نتیجه ناامیدکننده دیگری را با ژاوی تجربه کرد. آبی اناری ها در حساس ترین بازی هفته سی وچهارم لالیگا به مصاف ژیرونا رفتند و با آن که بانتیجه دو بر یک از حریفشان پیش افتادند اما شکست سنگین چهار بر دو را متحمل شدند تا بار دیگر انتقادها از ژاوی بالا بگیرد. به این ترتیب بارسلونا چهار هفته قبل از پایان لیگ، رده دوم جدول رده بندی را از دست داد و این ژیروناست که با 74 امتیاز و یک امتیاز بیشتر نسبت به آبی اناری ها به رده دوم صعود کرد.

ژاوی هرناندس در نشست خبری بعد از بازی گفت: نباید این فصل را فراموش کنیم. می خواهیم فصل بعد دوباره شانسمان را برای قهرمانی امتحان کنیم و این بار متفاوت ظاهر شویم.

او ادامه داد: اتفاقات عجیبی در این دیدار رخ داد. ژیرونا در دو دقیقه دو گل روی اشتباه های فردی ما به ثمر رساند. فصل قبل اشتباه های فردی ما کم بود و به همین خاطر قهرمان شدیم اما در فصل جاری اشتباهات فردی ما افزایش پیدا کرد و به همین خاطر امتیازات زیادی را از دست دادیم؛ همان اشتباهاتی را که در دیدار برابر ریال مادرید داشتیم در این بازی هم تکرار کردیم. این ناامیدکننده است.

ژاوی در  ادامه صحبت هایش گفت: بسیار ناراحت و ناامیدیم. تا دقیقه 60 خوب بودیم اما به یکباره همه چیز تغییر کرد. این خلاصه فصل ماست. متاسفانه در بسیاری از بازی ها فعالیت لازم را در زمین نداریم. به یکباره اشتباهات فردی همه تلاش ما را به باد می دهد. این اشتباهات در سطح باشگاه و بازیکنان بارسلونا نیست. بی تجربگی در بسیاری از بازی ها ما را مجازات کرد. من واقعا ناراحتم.

سرمربی آبی اناری ها در پایان گفت: این تاسف آور است که با چنین نتیجه ای شکست خوردیم. چنین اشتباه هایی نشان می دهد ما تجربه لازم را نداریم. امیدوارم که سال بعد بهتر و قوی تر برای قهرمانی رقابت کنیم. متاسفانه هم در دیدار برابر ریال مادرید و هم ژیرونا تیم برتر میدان بودیم اما در نهایت نتیجه ای دیگر رقم خورد.

شکست بارسلونا برابر ژیرونا باعث شد تا ریال مادرید چهار هفته قبل از پایان لیگ قهرمانی اش را در لالیگا قطعی کند. نکته جالب اینکه هواداران ریال در جشن قهرمانی شان ژاوی را به تمسخر گرفتند؛ به طوری که خواستار باقی ماندن او در بارسلونا شدند.

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ژاوی: بارسا نباید این فصل را فراموش کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ژاوی: بارسا نباید این فصل را فراموش کند"، کلیک کنید.