پیگیر راه اندازی پرواز کرمانشاه به نجف برای اربعین هستیم

پیگیر راه اندازی پرواز کرمانشاه به نجف برای اربعین هستیم

سی تی مگ/کرمانشاه مدیرکل فرودگاه کرمانشاه از پیگیری برای راه اندازی پرواز کرمانشاه به نجف و بالعکس برای ایام اربعین امسال خبر داد.

مجتبی بیاتی در گفت و گو با سی تی مگ، با اشاره به نزدیک شدن ایام اربعین، گفت: امسال نیز برقراری پرواز مستقیم در مسیر کرمانشاه به نجف خواسته جدی ماست و پیگیر برقراری این پرواز هستیم.

وی با بیان اینکه سال گذشته تعداد قابل توجهی از زوار اربعین از طریق پروازهای کرمانشاه به نجف جابجا شدند، افزود: سال گذشته 36 پرواز کرمانشاه به نجف داشتیم که بسیار مورد استقبال قرار گرفت و تقاضا برای آن بالا بود.

مدیرکل فرودگاه کرمانشاه یادآور شد: درخواست ما این است با توجه به تقاضای قابل توجهی که برای تردد در این مسیر وجود دارد، امسال تعداد بیشتری پرواز در مسیر کرمانشاه به نجف داشته باشیم.

بیاتی گفت: راه اندازی پرواز در مسیر کرمانشاه به نجف نه تنها موجب تسهیل در تردد زوار استان خواهد شد، بلکه می تواند زمینه ارایه خدمت به زوار استان های همجوار را نیز فراهم کند.

وی با تاکید بر اینکه عملیات بهسازی باند فرودگاه کرمانشاه هیچ مشکلی برای پرواز در مسیر کرمانشاه به نجف ایجاد نخواهد کرد، گفت: بجز نشست و برخاست پروازهای پهن پیکر و پروازهای شب، هیچ محدودیتی برای نشست و برخاست سایر پروازها در فرودگاه کرمانشاه وجود ندارد.

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیگیر راه اندازی پرواز کرمانشاه به نجف برای اربعین هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیگیر راه اندازی پرواز کرمانشاه به نجف برای اربعین هستیم"، کلیک کنید.