پیام تسلیت مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک صادرات ایران به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره)

پیام تسلیت مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک صادرات ایران به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره)

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک صادرات ایران در پیامی، فرا رسیدن سالروز رحلت بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی را تسلیت گفتند.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری سی تی مگ، در پیام مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک صادرات ایران آمده است:

14 خردادماه، یادآور بزرگ مردی است که با مبارزات ارزنده خود، سبب شد تا بتوانیم مسیر عدالت را پیموده و امروز اهداف شجاعانه تری را دنبال کنیم.

سی و پنجمین سالروز ارتحال امام خمینی کبیر، اینبار با ایام شهادت رییس جمهور مردمی و مسیولانی خدمت گزار همزمان شده و به ما یادآور می شود که نهال کاشته شده در ابتدای انقلاب، اینک سروهای تنومندی دارد که نه تنها برای حفظ و حراست از وطن و هموطن در تلاش است، بلکه برای دستیابی به این اهداف، تا پای جان، ایثار کرده و رخت شهادت را بر تن می کنند.

امام خمینی، راهبری بودند که مسیر سعادت و رستگاری را برای ایرانیان ترسیم کردند و امروز می توانیم این اندیشه و مسیر صحیح را با رهبری آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) را کماکان دنبال کنیم.

بانک صادرات ایران نیز در مسیر خدمت به مردم شریف ایران اسلامی و در ذیل راهبری اندیشه حکیمانه رهبر انقلاب اسلامی، یاریگری برای توسعه و تعالی اقتصادی بوده و ریل گذاران قطار پیشرفت را همراهی خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک صادرات ایران به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره)" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک صادرات ایران به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره)"، کلیک کنید.