پلاتوی بوستان خانواده مرداد ماه به بهره برداری می رسد – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

پلاتوی بوستان خانواده مرداد ماه به بهره برداری می رسد - خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ، علیرضا رحیمی ظهر دوشنبه در بازدید از پروژه های پلاتو و ساختمان استاد شهریار و مصلای بزرگ امام خمینی (ره) که با همراهی رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر و معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج انجام شد، توجه به توسعه زیرساخت های اماکن فرهنگی و هنری را از جمله رویکردهای شورای ششم دانست.

وی عنوان کرد: احداث گالری، پلاتو، تکمیل و توسعه ساختمان استاد شهریار و تکمیل فرهنگسرای غدیر از جمله پروژه هایی است که به توسعه زیرساخت ها و افزایش سرانه های فرهنگی و اجتماعی کمک می کند. عملیات احداث ساختمان پلاتوی بوستان خانواده با 70 درصد پیشرفت در حال اجراست که امیدواریم در مرداد سال جاری به بهره برداری برسد.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به تکمیل شبستان مصلای امام خمینی (ره) و ساختمان فرهنگی استاد شهریار در جهت افزایش سرانه ها و زیرساخت های فرهنگی شهر اظهار کرد: ساختمان استاد شهریار به مساحت یک هزار و 800 متر مربع در چهار طبقه تا پایان سال جاری تکمیل می شود و به بهره برداری می رسد.

رحیمی در پایان ضمن یادآوری این موضوع که تمرکز اصلی پروژه ساخت مصلی بزرگ امام خمینی (ره) بر روی شبستان آن است، مطرح کرد: فاز اول این پروژه با مساحت حدود هفت هزار مترمربع مسقف شده و زیرساخت های دیگر آن نیز در حال انجام است و به زودی تکمیل می شود و به بهره برداری می رسد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلاتوی بوستان خانواده مرداد ماه به بهره برداری می رسد – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلاتوی بوستان خانواده مرداد ماه به بهره برداری می رسد – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.