پروژه کتابخانه عمومی روستای تنیان نیازمند تزریق اعتبار است – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سی تی مگ، یاسر تقوی صبح یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان صومعه سرا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت با بیان اینکه امروز نهاد کتابخانه های عمومی یکی از متولیان اصلی ترویج فرهنگ مطالعه در کشور و از پیشگامان توسعه دانایی و آگاهی است، اظهار کرد: برنامه های فرهنگی، اجتماعی، آموزشی در کتابخانه های عمومی به عنوان اصلی ترین اقدامات این مجموعه و توسعه فضاهای مطالعاتی و کتابخانه ها در رشد این برنامه ها بسیار مهم است.

تقوی شهرستان صومعه را یکی از مناطق مستعد فرهنگی با ویژگی های منحصر به فرد توصیف کرد که با توسعه کتابخانه های عمومی می تواند به جایگاه واقعی خود دست یابد، افزود: تعامل دوسویه با مسوولین صومعه سرا، بهره مندی از تجربیات نخبگان و صاحبنظران و نیز خلاقیت در اقدامات و تسهیل دسترسی مردم به کتاب و فعالیت های مربوط به کتاب از جمله انتظارات بنده از مسوول جدید کتابخانه های این شهرستان است.

تقوی با اشاره به پیشرفت محسوس پروژه کتابخانه عمومی تنیان گفت: امیدواریم در سال جاری و با تزریق اعتبارات کافی شاهد بهره برداری از این کتابخانه عمومی نیز باشیم.

کتابداران و کارکنان کتابخانه های صومعه سرا همراهان من در طی این مسیر سخت

در ادامه این مراسم «آرزو عباس زاده» رییس پیشین اداره کتابخانه های عمومی شهرستان صومعه سرا نیز با تشکر از فرصت 4 ساله خدمت به مردم این شهرستان، تلاش برای توسعه فرهنگ مطالعه و بهبود شاخص های مختلف این حوزه را از اهداف خود برشمرد و از فرماندار، مسیولین شهرستان و مدیرکل و مسیولین اداره کل کتابخانه های عمومی استان و نیز کارکنان، کتابداران و مسیولین کتابخانه های عمومی صومعه سرا به عنوان همراهان پرتلاش خود در این مسیر سخت یاد و از آنان قدردانی کرد.

تجربه گذشتگان چراغ راه در مسیر خواهد بود

«جلال فردی مقدم» سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان صومعه سرا نیز در این مراسم، ضمن تشکر از کوشش های خانم عباس زاده در مسیر تعالی کتاب و کتابخوانی، به ظرفیت های فراوان شهرستان صومعه سرا برای توسعه امر کتاب و کتابخوانی اشاره و از اعتماد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و فرماندار این شهرستان به خود برای ورود به این عرصه تشکر کرد.

وی با بیان اینکه با استفاده از تجربه های موفق گذشتگان و نگاه به آینده با کمک و هم افزایی مسوولان و نخبگان، جایگاه واقعی شهرستان را در استان گیلان و کشور به دست آورده و تجربه گذشتگان را چراغ راه در این مسیر قرار دهیم.

 پروژه کتابخانه عمومی روستای تنیان نیازمند تزریق اعتبار است

گفتنی است، در پایان این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های 4 ساله خانم عباس زاده چوبر در شهرستان صومعه سرا، «جلال فردی مقدم» سرپرست اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان انتخاب و معارفه شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروژه کتابخانه عمومی روستای تنیان نیازمند تزریق اعتبار است – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروژه کتابخانه عمومی روستای تنیان نیازمند تزریق اعتبار است – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.