پرسپولیس لیاقت قهرمانی را داشت/ همه تیم ها از داوری ضرر کردند – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

پرسپولیس لیاقت قهرمانی را داشت/ همه تیم ها از داوری ضرر کردند - خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سی تی مگ، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در پایان فصل بیست و سوم رقابت های لیگ برتر بر سکوی نخست فوتبال ایران بایستد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند. سرخ پوشان در هفته پایانی با تک گل «گیورگی گولسیانی» موفق شدند، مس رفسنجان را شکست دهند و عنوان قهرمانی را به دست آورند. پرسپولیس با کسب این پیروزی 68 امتیازی شد و رکورد کسب بیشترین تعداد امتیاز در تاریخ رقابت های لیگ برتر را هم شکست.

جواد منافی پیشکسوت پرسپولیس در خصوص قهرمانی این تیم در رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس در این فصل فراز و نشیب های زیادی داشت و در نیم فصل اول به نظرم شرایط آرمانی را در پرسپولیس شاهد نبودیم. کمبود بازیکن از یک طرف و تنش هایی که بین یحیی گل محمدی و مدیریت باشگاه رخ داده بود باعث شد تا روند و عملکرد تیم هم ضعیف باشد.

او ادامه داد: از زمانی که هدایت تیم بر عهده اوسمار سپرده شد، 4، 5 بازیکن خوب به تیم اضافه شد و اوسمار از جمله مربیان خارجی بود که پیش از عهده دار شدن هدایت پرسپولیس، در ایران کار کرده بود و شناخت کافی به فوتبال ایران داشت و بازیکنان را رصد می کرد. نتایجی که او با پرسپولیس گرفت، قابل قبول بود و با توجه به نتایج خوبی که کسب کرد توانست قهرمانی را برای پرسپولیس به ارمغان بیاورد.

کارشناس فوتبال در رابطه با اعتراض های زیادی که به داوران در این فصل را از رقابت های لیگ برتر می شد، عنوان کرد: تا زمانی که سیستم کمک داور ویدیویی VAR در فوتبال ایران نباشد این اعتراضات وجود دارد و مطمین باشید فصل آینده هم اگر این سیستم را نیاورند باز هم اعتراض خواهند کرد. همه تیم ها در لیگ برتر هم از داوری ضرر کرده اند و هم سود برده اند و نمی شود عنوان کرد که فلان تیم فقط سود برده و فلان تیم فقط ضرر کرده است. باید زودتر سازوکاری برای داوری فوتبال ایران تعیین شود تا کمتر شاهد اعتراض به قضاوت داوران باشیم.

منافی تصریح کرد: قهرمانی در دست استقلال بود و آنها خودشان نتوانستند نساجی را شکست دهند و پرسپولیس هم توانست از این فرصت نهایت استفاده را ببرد و عنوان قهرمانی را به دست آورد. پرسپولیس لیاقت کسب عنوان قهرمانی را داشت و نشان داد تیم برتر لیگ است.

این پیشکسوت پرسپولیس در خصوص تمدید قرارداد با اوسمار گفت: او مربی ای است که بازیکنان وی را قبول دارند و کاندیدای اصلی نشست روی نیمکت پرسپولیس برای فصل آینده است. مدیران پرسپولیس باید شرایط را بسنجند و اگر همه چیز مهیا بود قرارداد با او را تمدید کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرسپولیس لیاقت قهرمانی را داشت/ همه تیم ها از داوری ضرر کردند – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرسپولیس لیاقت قهرمانی را داشت/ همه تیم ها از داوری ضرر کردند – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.