وقتی صهیونیست ها کم می آورند؛ خواهان راه حل دیپلماتیک با حزب الله هستیم

وقتی صهیونیست ها کم می آورند؛ خواهان راه حل دیپلماتیک با حزب الله هستیم

درپی ناتوانی تل آویو در مقابله با حزب الله لبنان و حملات شدید و ادامه دار آن به شمال اراضی اشغالی، سخنگوی کابینه رژیم صهیونیستی گفت که این رژیم درصدد دستیابی به راه حل دیپلماتیک با این جنبش است.

به گزارش سی تی مگ، «دیوید مینسر» سخنگوی کابینه رژیم صهیونیستی در این باره گفت: ما در هفت جبهه می جنگیم نه فقط جبهه حزب الله و حماس.

طبق گزارش خبرگزاری سما، وی اذعان کرد: بیش از 60 هزار اسراییلی از شمال و جنوب آواره شده اند و ما در حال تلاش برای بازگرداندن آنها به خانه های خود هستیم.

سخنگوی کابینه رژیم صهیونیستی همچنین افزود: ما خواهان راه حل دیپلماتیک با حزب الله هستیم، ما از اسراییل دفاع خواهیم کرد و وضعیت شمال نمی تواند این گونه ادامه یابد.

این اظهارات پس از آن بیان شد که حزب الله لبنان امروز (سه شنبه) حملات شدیدی را به شمال اراضی اشغالی و به ویژه «کریات شمونه» انجام داد.

از زمان آغاز جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی نیز شاهد تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب الله لبنان بر توقف جنگ غزه به عنوان شرط خود برای توقف حملاتش علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

حملات حزب الله لبنان که در حمایت از مقاومت غزه و پاسخ به حملات رژیم اشغالگر به غیرنظامیان در جنوب لبنان انجام می شود، به کابوسی برای شهرک نشینان صهیونیست تبدیل شده است که چند ماهی است از ترس، از مناطق شمال اراضی اشغالی فرار کرده اند.

به گزارش رسانه های عبری ده ها شهرک در شمال اراضی اشغالی به دلیل حملات حزب الله تخلیه شده و این مناطق شبیه شهر ارواح شده است. ساکنان شهرک های شمال می گویند کابینه نتانیاهو آن ها را به حال خودشان رها کرده است و فکری برای حل بحران مناطق شمالی نمی کند.

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وقتی صهیونیست ها کم می آورند؛ خواهان راه حل دیپلماتیک با حزب الله هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وقتی صهیونیست ها کم می آورند؛ خواهان راه حل دیپلماتیک با حزب الله هستیم"، کلیک کنید.