وضعیت مبهم یک استقلالی؛ نکونام او را نمی خواهد؟

وضعیت مبهم یک استقلالی؛ نکونام او را نمی خواهد؟

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ؛ استقلالی ها هم در بازار نقل وانتقالات تابستانه و هم در بازار زمستانه، بیش از آنکه فعالیت چشمگیری در بازار داشته باشند، درگیر حواشی نقل وانتقالاتی بودند. اختلافات کادرفنی با مدیریت وقت باشگاه باعث خلق حواشی پرشماری شد و با وجود ارایه لیست های پرستاره، مسایلی همچون پر بودن سقف بودجه و البته تکمیل بودن فهرست بازیکنان بزرگسال استقلال، باعث شدند تا آبی ها نتوانند خریدهای پرشماری داشته باشند و گوستاوو بلانکو در کنار مهرداد محمدی، رافایل سیلوا و جلال الدین ماشاریپوف مشهورترین خریدهای تابستانی و زمستانی استقلال در فصل اخیر محسوب می شوند.

به گزارش فوتبال 360، منتظر محمد از جمله بازیکنانی بود که از سوی مدیریت وقت باشگاه استقلال به کادرفنی معرفی شد. در زمینه جذب محمد، اختلافات زیادی میان کادرفنی و مدیران باشگاه وجود داشت و سرانجام با توجه به پاسخ منفی جواد نکونام در زمینه همکاری با منتظر محمد، قرارداد اولیه با این هافبک عراقی امضا شد و سپس او به صورت قرضی از جمع آبی پوشان پایتخت جدا شد. با توجه به پیشنهادات مطرح شده، منتظر محمد با قراردادی یک ساله و قرضی به مس رفسنجان پیوست و توانست در این تیم روزهای خوبی را پشت سر بگذارد.

کارنامه درخشان منتظر در کویر

محمد که در نقش کاپیتان تیم امید عراق هم فعالیت می کند، در دوران سرمربیگری ساکت الهامی یک بار در نقش یار تعویضی برای مس گل زد و یک بار هم در قامت گل ساز در ترکیب نارنجی پوشان درخشید. بعد از تغییر و تحولات در کادرفنی، منتظر محمد فرصت بازی بیشتری در ترکیب مس به دست آورد که او در جدال جام حذفی مقابل استقلال، توانایی های فنی خود را به رخ کشید و با یک ضربه چیپ زیبا دروازه آبی ها رو فرو ریخت و سپس در قامت یار تعویضی برابر آلومینیوم، بهترین نمایش خود در فصل جاری را ارایه کرد و 2 بار برابر تیم اراکی گل زد تا 4 گل و یک پاس گل در کارنامه او در فصل جاری به ثبت برسد.

روزهای پایانی حضور ستاره عراقی در مس؟

محرم نویدکیا هنوز لیست بازیکنان موردنیاز خود برای فصل آینده را ارایه نکرده اما با توجه به عملکرد درخشان منتظر محمد در ترکیب مس رفسنجان، سرمربی جوان نارنجی پوشان بی میل به حفظ محمد در فهرست تیمش نیست؛ آن هم در حالی که قرارداد قرضی منتظر محمد با مسی ها تا پایان فصل جاری است و روی کاغذ او با توجه به حضور مس رفسنجان در مرحله نیمه نهایی، 4 مسابقه دیگر برای مسی ها شانس بازی دارد و بعد از آن باید چشم انتظار تعیین تکلیف وضعیت خود از سوی استقلالی ها باشد.

در انتظار عجیب ترین خداحافظی ممکن با استقلال؟

جواد نکونام نسبت به همکاری با منتظر محمد، چراغ سبزی نشان نداده و این موضوع حکایت از آن دارد که هافبک عراقی برای فصل آینده هم جایی در تفکرات سرمربی استقلال ندارد. با این وجود، منتظر محمد چشم انتظار تعیین تکلیف وضعیت خود از سوی مدیران باشگاه استقلال است و این احتمال وجود دارد که با توجه به عدم تمایل نکونام به حفظ ستاره عراقی، او بدون انجام حتی یک دقیقه بازی برای استقلال، از جمع آبی پوشان پایتخت جدا شود و فصل آینده در تیمی دیگر کارش را دنبال کند؛ به ویژه آنکه گفته می شود بعد از ثبت عملکرد خوب در فصل جاری، 3 تیم لیگ برتری خواهان جذب منتظر محمد هستند.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وضعیت مبهم یک استقلالی؛ نکونام او را نمی خواهد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وضعیت مبهم یک استقلالی؛ نکونام او را نمی خواهد؟"، کلیک کنید.