وضعیت جوی تهران طی سه روز آینده اعلام شد

اداره کل هواشناسی استان تهران طی سه روز آینده وضعیت جوی این استان را آسمانی صاف تا قسمتی ابری و در ساعات بعدازظهر همراه با افزایش ابر و افزایش وزش باد پیش بینی کرده است.

وضعیت جوی تهران طی سه روز آینده اعلام شد

آفتاب نیوز :

بر پایه واکاوی الگوهای همدیدی و بررسی نقشه های پیش یابی، طی سه روز آینده وضعیت جوی استان، آسمانی صاف تا قسمتی ابری در ساعات بعدازظهر همراه با افزایش ابر و افزایش وزش باد پیش بینی می شود. همچنین طی این مدت، پیرو هشدار سطح زرد روز گذشته، با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی و بروز ناپایداری های جوی، در نیمه شمالی و ارتفاعات استان در بعضی ساعات بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و احتمال بارش تگرگ و در قیمه جنوبی و غربی گاهی وزش باد شدید با خیزش گرد و خاک مورد انتظار است.

در روزهای جمعه و شنبه (18 و 19 خردادماه) آسمان صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد و در ارتفاعات با افزایش ابر و احتمال رگبار پراکنده پیش بینی می شود. همچنین از روز جمعه روند تدریجی افزایش دما مورد انتظار است.

طبق این گزارش، آسمان تهران فردا (16 خردادماه) صاف و از بعدازظهر افزایش ابر و افزایش باد و گاهی بارش پراکنده با حداقل دمای 22 و حداکثر دمای 33 درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه (17 خردادماه) صاف و از بعدازظهر افزایش ابر و افزایش باد گاهی بارش پراکنده با حداقل دمای 23 و حداکثر دمای 33 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 35 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه استان تهران طی 24 ساعت گذشته بوده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وضعیت جوی تهران طی سه روز آینده اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وضعیت جوی تهران طی سه روز آینده اعلام شد"، کلیک کنید.