واکنش اورژانس به اقدام عجیب علی پروین در استادیوم آزادی

واکنش اورژانس به اقدام عجیب علی پروین در استادیوم آزادی

به گزارش سی تی مگ ،همزمان با پایان بازی تیم فوتبال پرسپولیس و انتشار تصاویری از استفاده دو نفر از پیشکسوتان فوتبال کشورمان برای خروج از ورزشگاه از یک دستگاه آمبولانس تحت مالکیت یک شرکت خصوصی به اطلاع می رساند: بلافاصله با دریافت گزارش این اقدام از سوی نماینده سازمان اورژانس استان تهران در ورزشگاه آزادی و انتشار تصاویر آن در شبکه های اجتماعی، اداره نظارت بر آمبولانس های غیر 115 این سازمان ضمن بررسی این موضوع، تمام اقدامات قانونی را در دستور کار قرار داده است.

با توجه به اینکه استفاده از آمبولانس به غیر از فوریت های پزشکی برای اشخاص و هر نهادی غیر قانونی است؛ اورژانس استان تهران به هیچ عنوان به مراکز آمبولانس خصوصی، شرکت های تابعه و هر نهاد غیر دولتی که از آمبولانس خصوص استفاده می کند اجازه نقض دستورالعمل های تعیین شده را نخواهد داد.

به محض اتمام ارزیابی و بررسی های لازم در خصوص انجام این اقدام در ورزشگاه آزادی، موضوع به مراجع مربوطه ارجاع داده خواهد شد و به اطلاع مردم خواهد رسید.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش اورژانس به اقدام عجیب علی پروین در استادیوم آزادی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش اورژانس به اقدام عجیب علی پروین در استادیوم آزادی"، کلیک کنید.