واتساپ بروزرسانی شد/ انقلابی در تماس‌های تصویری!

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ، متا هفته‌ی گذشته سه قابلیت جدید به تماس‌های تصویری واتساپ اضافه کرد که استفاده از این ویژگی را آسان‌تر می‌کنند. به‌نظر می‌رسد این شرکت درحال کار روی افزودن مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید به تماس‌های تصویری واتساپ است که ازجمله می‌توان به جلوه‌های واقعیت افزوده (AR)، پس‌زمینه‌ها و فیلترها اشاره کرد.

آخرین آپدیت بتای واتساپ برای اندروید با شماره نسخه‌ی ۲٫۲۴٫۱۳٫۱۴، سه تب در پایین تماس تصویری ارائه می‌دهد: فیلترها (Filters)، پس‌زمینه‌ها (Backgrounds) و افکت‌ها (Effects).

در تب فیلترها، گزینه‌هایی برای نرم‌کردن بافت پوست و پنهان‌سازی نواقص، روتوش پوست برای زیباتر نشان‌دادن آن بدون تغییر اساسی در ظاهر، و حالت نور کم برای بهبود کیفیت ویدیو در محیط‌های کم‌نور ارائه می‌شود.

افکت‌های واقعیت افزوده در تماس تصویری واتساپ

در تب پس‌زمینه‌ها، مجموعه متنوعی از تصاویر را مشاهده خواهید کرد. می‌توانید یکی را برای جایگزینی با پس‌زمینه‌ی کنونی خود انتخاب کنید. این ویژگی زمانی مفید است که نمی‌خواهید پشت سرتان را نشان دهید یا دوست دارید کمی به تماس‌های ویدیویی خود سرگرمی اضافه کنید.

در نهایت، در تب افکت‌ها قادر خواهید بود جلوه‌های واقعیت افزوده مشابه اینستاگرام، فیسبوک، مسنجر و اسنپ‌چت را مشاهده کنید. این فیلترها به شما کمک می‌کنند تماس‌های ویدیویی سرگرم‌کننده‌تری داشته باشید.

درحال‌حاضر، هیچ اطلاعاتی درمورد زمان انتشار عمومی ویژگی‌های جدید تماس تصویری واتساپ وجود ندارد. به‌هرحال انتظار داریم این قابلیت‌ها طی ماه‌های آینده دردسترس عموم کاربران قرار گیرند.

منبع: WABetaInfo

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واتساپ بروزرسانی شد/ انقلابی در تماس‌های تصویری!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واتساپ بروزرسانی شد/ انقلابی در تماس‌های تصویری!"، کلیک کنید.