هواشناسی 10 خرداد 1403 / بارش پراکنده، هوا هم گرم می شود

هواشناسی 10 خرداد 1403 / بارش پراکنده، هوا هم گرم می شود

آفتاب نیوز :

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز (پنجشنبه) در شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، برخی مناطق غربی سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز بارش پراکنده رخ خواهد داد و طی دو روز آینده برای بیشتر مناطق کشور افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

طی پنج روز آینده در اغلب مناطق کشور جوی آرام پیش بینی شده است که طی دو روز آینده با افزایش نسبی دما همراه خواهد بود.

طی دو روز آینده و طی روز های شنبه و یکشنبه هفته آینده در شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، برخی مناطق غربی سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی شاهد ابرناکی و بارش پراکنده خواهیم بود.

طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل و جنوب غرب کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد که در مناطق مستعد سبب خیزش گردوخاک خواهد شد.

مناطق غربی و مرکزی خلیج فارس طی دو روز آینده مواج است.

آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری و همراه با وزش باد پیش بینی شده که در برخی ساعات افزایش باد را خواهیم داشت، البته در شب احتمال گردوخاک نیز وجود دارد. فردا نیز همین شرایط برای تهران حاکم خواهد بود. کمینه و بیشینه دمای هوا در امروز در پایتخت 22 و 34 درجه سانتیگراد است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هواشناسی 10 خرداد 1403 / بارش پراکنده، هوا هم گرم می شود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هواشناسی 10 خرداد 1403 / بارش پراکنده، هوا هم گرم می شود"، کلیک کنید.