هم افزایی میان سازمان تبلیغات جهانی با دنیای فناوری ایران

رییس پارک فناوری پارک فناوری پردیس مطرح کرد؛

هم افزایی میان سازمان تبلیغات جهانی با دنیای فناوری ایران

رییس پارک فناوری پردیس گفت: هم افزایی میان دنیای تبلیغات و ارتباطات و جشن 50سالگی سازمان تبلیغات جهانی با برگزاری رویداد اینوتکس2024 از جمله فرصت های ارزشمند است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری سی تی مگ، سیزدهمین دوره بین المللی نمایشگاه اینوتکس از 18 اردیبهشت ماه در محل پارک فناوری پردیس آغاز به کار کرده و تا روز جمعه 21 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

یکی از بخش های جدید که به اینوتکس 2024 اضافه شده است؛ جایزه بین المللی «فارس اواردز» است.

در همین راستا، در سومین روز از برگزاری اینوتکس2024، مهدی صفاری نیا، رییس پارک فناوری پردیس، ابتدا درباره اهمیت پارک پردیس توضیح داد: مفتخریم که امروز، این خبر را بدهیم در فضای اکوسیستم فناورانه ایران حدود 10 هزار شرکت دانش بنیان درحال فعالیت هستند و علاوه براین، پارک فناوری پردیس جزء معدود پارک هایی است که دارای دو دانشگاه است.

صفاری نیا به اقدامات برجسته ای که در کشور در حوزه شرکت های دانش بنیان، انجام شده است، اشاره کرد و گفت: از جمله اقدامات انجام شده در 10 سال گذشته، تصویب قانون جهش تولید دانش بنیان است.

وی در ادامه افزود: مشارکت جوانان در فضای اکوسیستم فناوری ایران، از جمله ابعاد امید به آینده در این فضا است، سال گذشته حدود 5هزار دانش آموز از  فصای پارک فناوری پردیس بازدید کردند.

صفاری نیا به گام های توسعه ای برای پارک فناوری پردیس اشاره کرد و گفت: پارک فناوری پردیس از 20 هکتار به 500هکتار رسیده است. همچنین برگزاری رویدادهای بزرگی مانند اینوتکس که بیش از صدهژار بازدیدکننده دارد، از جمله اقدامات توسعه ای برای این پارک است.

رییس پارک فناوری پردیس درباره اهمیت پیوند سازمان جهانی تبلیغات با فضاهای فناورانه ایران گفت: هم افزایی میان دنیای تبلیغات و ارتباطات و جشن 50سالگی سازمان تبلیغات جهانی با برگزاری رویداد اینوتکس2024 از جمله فرصت های ارزشمند است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هم افزایی میان سازمان تبلیغات جهانی با دنیای فناوری ایران" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هم افزایی میان سازمان تبلیغات جهانی با دنیای فناوری ایران"، کلیک کنید.