هم افزایی با دهیاران و شورای روستا راه حل غلبه بر مشکلات 

هم افزایی با دهیاران و شورای روستا راه حل غلبه بر مشکلات 

نماینده منتخب مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: با هم افزایی و هم فکری با دهیاران و شورای روستا باید به مشکلات غلبه کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری سی تی مگ، عباس صوفی، نماینده منتخب مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی در نشست با اعضای شورای روستاها، معتمدین و اعضا شورای بخش سنگستان اظهار کرد: در چهار سال آینده به هیچ عنوان از مشکلات غافل نخواهیم بود؛ اما از سیاه نمایی ها نیز باید جلوگیری کرد. هر روستایی مشکل ویژه خود را دارد و با برنامه راهبردی باید در حد امکان به این معضلات رسیدگی شود.

وی با بیان اینکه دهستان سنگستان به لحاظ نزدیکی به شهر مزایا و معایب مختلفی دارد، عنوان کرد: اعتقاد دارم با هم افزایی و هم فکری با دهیاران و شورای روستا که در حقیقت نمایندگان مردم هستند، باید به مشکلات غلبه کنیم. در چهار سال پیش رو اختلافی بین نمایندگان وجود نخواهد داشت و با کنار گذاشتن منیت ها، ضمن تعامل با دکتر حاجی بابایی تنها به فکر مردم خواهیم بود.

نماینده منتخب مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس ادامه داد: معیشت مردم، مشکلات اقتصادی و موضوعات زیرساختی مانند فاضلاب و راه در اولویت کاری روستا ها قرار دارد و مهم این است که بعد از چهار سال مردم به این باور برسند که نمایندگان از هیچ تلاشی برای حل مشکلات دریغ نکردند.

صوفی مطرح کرد: برنامه ما ارتباط تنگاتنگ با دهیاران و شورای روستاهاست تا مشکلات را ریزبینانه بررسی کنیم. قرار است برای بررسی مشکلات روستاها، تیمی متخصص و باتجربه را در نظر بگیریم تا با ایجاد سند اختصاصی برای هر روستا، مشکلات را حل کنند. وظیفه داریم در تک تک روستا ها با معتمدین جلسه برگزار کنیم که این موضوع قطع به یقین انجام خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هم افزایی با دهیاران و شورای روستا راه حل غلبه بر مشکلات " هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هم افزایی با دهیاران و شورای روستا راه حل غلبه بر مشکلات "، کلیک کنید.