هاشمی نسب: با هواداران تیم خاص حالا حالا کار داریم!

هاشمی نسب: با هواداران تیم خاص حالا حالا کار داریم!

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ؛ دیدار حساس تراکتور و استقلال در تبریز با تساوی بدون گل به پایان رسید تا استقلالی ها این فرصت را به پرسپولیس بدهند که در صورت پیروزی مقابل سپاهان صدر جدول را از آنها بگیرد.

به نقل از ورزش سه هاشمی نسب در پایان بازی در گفتگو با خبرنگاران درباره شعارهایی که در ورزشگاه علیه او سر داده شد صحبت کرد و با انتقاد از داوری گفت یک پنالتی صد در صد استقلال در این بازی سوخته است.

شعارهایی که در ورزشگاه علیه او سر داده شد؟
هاشمی نسب: مهم نیست. اگر هواداران تراکتور بودند که همیشه قابل احترام هستند برای من. هیچ مشکلی با آنها ندارم.

اگر با تراکتوری ها مشکل ندارید چرا به سبک پرسپولیسی ها علیه شما شعار دادند؟
هاشمی نسب: گفتم اگر هواداران تراکتور بودند برایم قابل احترامند و جوابم همین است. هیچ وقت در تبریز عمل ناشایستی از هواداران تبریزی ندیدم. اگر آنها هم بودند من همیشه به دیده منت قبول میکنم چون هیچ مشکلی با آنها نداشتم و برایم قابل احترامند. ولی اگر تماشاچی ها و طرفداران منتسب به تیمی بودن …

کدام تیم؟
هاشمی نسب: تیم خاصی ، آنها را جواب شان را داده ام و مطمین باشند تا روزی که خدا نفس به من میدهد با هم کار داریم حالا حالاها. مطمین باشند که حریف شان هستم ولی با طرفداران تراکتور مشکلی ندارم.

کینه ای هستید؟
هاشمی نسب: نه کینه ای نیستم. ولی آدمی نیستم که چک بخورم و بایستم بگویم یک چک دیگر بزنید. اهل گذشت هم نیستم.

اسم پرسپولیس هم یک لحظه به زبان تان آمد
هاشمی نسب: اسم کی؟ نه گوش تان اشتباه شنیده!

از نتیجه راضی هستید؟
هاشمی نسب: از نتیجه که نه ولی از عملکرد بچه ها واقعا راضی هستیم. تلاش کردند و دم شان گرم با این بضاعتی که داریم، با این کمبود بازیکنی که روی نیمکت داریم فکر میکنم که خیلی بیشتر از توان شان هم تلاش کردند و انرژی گذاشتند. همین الان خودمان را قهرمان می دانیم فارغ از هرنتیجه ای که در هفته های آینده بخواهد رقم بخورد. چه قهرمان بشویم چه نشویم ما به تیم مان افتخار می کنیم.

قهرمان نشوید برای استقلال شکست به حساب نمی آید؟
هاشمی نسب: نه هیچوقت شکست نیست. گفتم همین الان لیگ تمام بشود، دو هفته دیگر تمام بشود و هر نتیجه ای به دست بیاید ما به تیم مان افتخار می کنیم و به بازیکنان مان، به تک تک شان افتخار می کنیم.

درباره داوری؟
یک پنالتی ما سوخت. چه می توانیم بگوییم؟ چقدر حرف بزنیم؟

صحنه شجاع چه؟
شجاع خودش می داند که مهرداد محمدی اصلا اهل این نیست که بخواهد بدون توپ یا عمدی کسی را بزند. خودش هم می دانست که عمدی در کار نبوده است. داور هم در آن صحنه تشخیص داد. ولی پنالتی صد در صد روی مرادمند سوخت. من را الان جریمه کنند، کمیته اخلاق و انضباطی، پنجاه میلیون دیگر.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هاشمی نسب: با هواداران تیم خاص حالا حالا کار داریم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هاشمی نسب: با هواداران تیم خاص حالا حالا کار داریم!"، کلیک کنید.