نگاه عدالت محور فرهنگی و نگاه استانی و منطقه ای در عملیات فرهنگی محقق شد

نگاه عدالت محور فرهنگی و نگاه استانی و منطقه ای در عملیات فرهنگی محقق شد

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ،، سید محمد هاشمی شنبه شب در آیین رونمایی از طرح های قرارگاه شهید آوینی خراسان جنوبی، بیان کرد: قرارگاه شهید آوینی ایده ای برآمده از نگاه هم افزایی و حرکت جبهه ای بوده که باعث ایجاد شور و رونق فرهنگی در استان شده است.

وی با بیان اینکه بنا به فرمایش رهبری، امروز یک حرکت موثر فرهنگی نیازمند حرکت قرارگاهی و همدلانه است، گفت: خوشبختانه امروز نگاه عدالت محور فرهنگی و نگاه استانی و منطقه ای در عملیات فرهنگی محقق شده و کار از پایین جوشیده است.

جانشین وزیر و معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن رضایت از اقدامات و پیگیری های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی و استاندار، بیان کرد: همدلی مسیولان استانی در خراسان جنوبی، احصای ظرفیت های فرهنگی، هنری و قرآنی را به دنبال داشت که خروجی آن رونمایی از طرح های قرارگاه شهید آوینی بود.

هاشمی ادامه داد: به همت دولت و اعتماد مجلس، بودجه ای مصوب شده که فعالیت قرارگاه شهید آوینی به یک سال خلاصه نخواهد شد بلکه طی سال آینده هم استمرار خواهد داشت.

وی با تاکید بر اهمیت مدیریت اصیل و اصلی در برنامه ها، اظهار کرد: از مسیولان استانی در خراسان جنوبی خواستاریم همچون گذشته در راستای فعالیت های قرارگاه شهید آوینی مدیریت و توجه لازم را داشته باشند تا به عنوان کاری فرهنگی و موثر به یادگار بماند.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نگاه عدالت محور فرهنگی و نگاه استانی و منطقه ای در عملیات فرهنگی محقق شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نگاه عدالت محور فرهنگی و نگاه استانی و منطقه ای در عملیات فرهنگی محقق شد"، کلیک کنید.