مواضع ضد صهیونیستی برخی کشورهای غربی از رژیم های عربی قوی تر است

رهبر انصار الله یمن:

مواضع ضد صهیونیستی برخی کشورهای غربی از رژیم های عربی قوی تر است

رهبر جریان انصار الله یمن با ابراز تاسف از مواضع سست برخی رژیم های عربی تصریح کرد که موضع ضد صهیونیستی برخی اروپایی ها به مراتب از رژیم های عربی قوی تر است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری سی تی مگ به نقل از پایگاه خبری المسیره، سید عبدالملک الحوثی رهبر جریان انصارالله یمن در اظهاراتی در خصوص آخرین تحولات غزه و اوضاع منطقه تصریح کرد که دشمن صهیونیستی به هجمه وحشیانه خود ضد ملت فلسطین در برابر دیدگان دنیا ادامه می دهد و جهان شاهد جنایت های شنیع و عامدانه اسراییلی ها در حمله به آوارگان غیرنظامی در رفح است.

وی تصریح کرد که منطقه ای که رژیم صهیونیستی در رفح آن را هدف قرار داد، منطقه ای است که پیشتر آن را امن خوانده بود، اما آوارگان فلسطین که شبانه در این اردوگاه ها خواب بودند را با 7 بمب آمریکایی که هر کدام نزدیک به یک تن وزن دارند، هدف قرار داد.

الحوثی با اشاره به اینکه بیشتر شهدای این حادثه را زنان و کودکان تشکیل داده اند، تاکید کرد که در نتیجه شدت انفجار های صورت گرفته پیکر شهدا از هم پاشیده است.

رهبر انصارالله یمن تاکید کرد که جنایت های رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا و انگلیس انجام می شود و آنها نیات خصمانه خود را که تهدیدی برای جامعه جهانی به شمار می رود، به این ترتیب بروز می دهند. البته برخی رژیم های عربی نیز در این راه با آمریکا همراهی می کنند.

عبدالملک الحوثی خاطرنشان کرد که دشمن اسراییلی از همان روز اول جنایت و نسل کشی را ضد ملت فلسطین به راه انداخت و در عین حال رژیم های عربی همواره مانند گذشته تلاش می کنند واقعیت ها را مجله سی تی مگ جلوه دهند و در محتوای آموزشی و تحصیلی دانش آموزان و رسانه های خود تلاش دارند رژیم صهیونیستی را بی گناه نشان دهند.

وی اقدامات جنایت های رژیم صهیونیستی را جز جدایی ناپذیر تفکر و اعتقادات صهیونیست ها دانست و تاکید کرد که آنها می خواهند دنیا، صهیونیست ها و جنایاتشان را به همین صورت بپذیرد و از آن چشم پوشی کند. صهیونیست ها به دیگر جوامع انسانی با دیده تنفر و تحقیر نگاه می کنند.

رهبر انصارالله یمن ابراز داشت که تمامی جنایت های دشمن اسراییلی با بمب های آمریکایی و پوشش سیاسی این کشور صورت می گیرد و واشنگتن مانع از صدور قطعنامه های الزام آور در خصوص توقف تجاوز به غزه می شود.

الحوثی با اشاره به اینکه بیانیه های خشک و خالی که همزمان با هر کدام از جنایت های صهیونیست ها از سوی برخی رژیم ها منتشر می شود، هیچ فایده ای ندارد و باید مواضع عملیاتی در این خصوص اتخاذ شود، تاکید کرد که برخی از کشور های عربی حتی بیانیه ای را نیز در محکومیت جنایت های صهیونیست ها منتشر نمی کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی دولت های غربی اقدام به قطع مناسبات خود با دشمن صهیونیستی کرده اند، تاکید کرد که مواضع آنها از بسیاری از کشور های اسلامی و عربی شدیدتر است، این در حالی است که متاسفانه برخی رژیم های عربی همچنان به مناسبات خود با رژیم صهیونیستی ادامه می دهند.

رهبر انصار الله یمن ادامه اعتراضات دانشجویی در آمریکا و اروپا را اقدامی مفید و موثر خواند و ابراز امیدواری کرد که این روند ادامه و گسترش داشته باشد.

الحوثی ابراز داشت که دشمن صهیونیستی همچنان منافع گسترده ای از مناسبات اقتصادی با مصر می برد و کشتی های مصری همچنان کالا های زیادی را برای اسراییل ترانزیت می کنند. مصر باید اقدامات جسورانه و مستحکمی ولو در حد قطع مناسبات اقتصادی با دشمن صهیونیستی انجام دهد. اگر مصر چنین کاری انجام دهد مورد حمایت ملت ها قرار می گیرد و جمهوری یمن نیز در کنار آن می ایستد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مواضع ضد صهیونیستی برخی کشورهای غربی از رژیم های عربی قوی تر است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مواضع ضد صهیونیستی برخی کشورهای غربی از رژیم های عربی قوی تر است"، کلیک کنید.