مهدیون: کرسی های آزاداندیشی سطح تفکر دانشجویان را افزایش می دهد

مهدیون: کرسی های آزاداندیشی سطح تفکر دانشجویان را افزایش می دهد

مدیر کل فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه کرسی های آزاداندیشی سطح تفکر دانشجویان را افزایش می دهد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری این کرسی ها سردمدار و پرچمدار است.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری سی تی مگ، در حاشیه برگزاری رویداد سراسری کرسی های آزاد اندشی به میزبانی واحد تهران غرب، سید حمید مهدیون مدیر کل فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: کرسی های آزاد اندیشی یکی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری است و یکی از بستر هایی که در جامعه وجود دارد، بستر گفتگوست. اگر فرهنگ گفتگو در جامعه شکل بگیرد سو تفاهم ها برطرف می شود.

مهدیون بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری کرسی های آزاد اندیشی سردمدار و پرچمدار است. در سه سال گذشته فقط تیم های دانشگاه آزاد اسلامی با هم به رقابت می پرداختند که با توجه به تاثیر گذاری خوبی که این رویداد داشته، امسال علاوه بر دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه های وزارت علوم و وزارت بهداشت نیز اضافه شدند و اولین سالی است که به صورت مشترک و با محوریت دانشگاه آزاد و میزبانی واحد تهران غرب برگزار می شود.

وی هدف اصلی برگزاری کرسی های آزاد اندیشی را ترویج فرهنگ گفتگو عنوان کرد و گفت: این رویداد در شش محور در حال برگزاریست. به طور مثال در محور سیاسی، دپلماسی ایران در خصوص رابطه با آمریکا یا موضوع حمایت ایران از جبهه مقاومت مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد و شبهات برطرف می شود.

مدیر کل فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه افزود: این رویداد علاوه بر ترویج فرهنگ گفتگو باعث ایجاد رقابت بین شرکت کنندگان هم می شود و انگیزه دانشجویان جهت تفکر، مطالعه و پژوهش را بالا می برد، لذا سطح تفکر آنها افزایش پیدا می کند و به تعمیق مبانی فکری و معرفتی آنان در حوزه های مختلف ترویج اقتصادی، سیاسی و فرهنگی می انجامد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهدیون: کرسی های آزاداندیشی سطح تفکر دانشجویان را افزایش می دهد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهدیون: کرسی های آزاداندیشی سطح تفکر دانشجویان را افزایش می دهد"، کلیک کنید.