معمای تیلور حل نشد؛ جادوگر حضور در المپیک پاریس را از دست داد

معمای تیلور حل نشد؛ جادوگر حضور در المپیک پاریس را از دست داد

درحالیکه مبارزه بین حسن یزدانی – دیوید تیلور با نتیجه 5-یک به سود کشتی گیر آمریکایی دنبال می شود؛ تیلور با شکست در انتخابی آمریکا حضور در مسابقات المپیک را از دست داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری سی تی مگ، مسابقات انتخابی کشتی آمریکا در دو روز گذشته در پنسیلوانیا برگزار شد که با شکست چندین مدعی همراه بود.

بی شک مهم ترین کشتی برگزارشده بامداد امروز (2 اردیبهشت)، مبارزه بین دیوید تیلور و آرون باروکس بود، جایی که تیلور نتوانست مقابل حریف جوانتر خود کاری از پیش ببرد و طی دو مبارزه تن به شکست داد تا حضور در المپیک پاریس را از دست بدهد.

مسابقات انتخابی کشتی آمریکا، خیلی شفاف و بدون ماده و تبصره هر سال برگزار می شود و هر قهرمانی که دو مبارزه از سه کشتی را به سود خود تمام کند، صاحب دوبنده تیم ملی این کشور خواهد شد.

به این ترتیب دیوید تیلور قهرمان المپیک 2020 توکیلو و صاحب چندین نشان طلای جهانی که تاکنون پنج بار موفق به شکست حسن یزدانی شده و تنها یک بار در جهانی اسلو مغلوبش شده بود، حضور در بازی های المپیک را از دست داد تا معمای او برای رکورددار کشتی ایران همچنان حل نشده باقی بماند.

از این سو البته امسال حسن یزدانی هم با حریف مدعی و گردن کلفتی چون کامران قاسم پور مواجه است و پیش از آن نیز باید کتف جراحی شده اش اجازه شرکت در مسابقات را به او بدهد.

باید دید بعد از تیلور که جای خود را به آرون باروکس داد، آیا حسن یزدانی می تواند از سد رقبای داخلی عبور کرده و خودش را به المپیکی که تیلور در آن حضور ندارد و محاسبات قبلی می گوید او در غیاب این کشتی گیر هیچ مانعی پیش روی خود برای رسیدن به طلای جهانی نمی بیند؛ برساند؟!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معمای تیلور حل نشد؛ جادوگر حضور در المپیک پاریس را از دست داد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معمای تیلور حل نشد؛ جادوگر حضور در المپیک پاریس را از دست داد"، کلیک کنید.