مشکل طرح توسعه یک کارخانه با ورود بازرسی فارس برطرف شد

مشکل طرح توسعه یک کارخانه با ورود بازرسی فارس برطرف شد

سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد: با ورود بازرسی کل استان فارس مشکل زمین مربوط به یک شرکت فرآوری جوش شیرین در این استان برطرف شد.

به گزارش سی تی مگ بر اساس اعلام سازمان بازرسی کل کشور، یکی از مهم ترین اولویت های سازمان بازرسی کل کشور در سال های اخیر حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران بوده است و این سازمان همواره اقدامات بسزایی برای احیای واحدهای تولیدی یا جلوگیری از تعطیلی آن ها داشته که منجر به توسعه اشتغال و جلوگیری از بیکاری هزاران کارگر شده است.

بر این اساس اخیرا بازرسی کل استان فارس به موضوع مربوط به یک واحد تولیدی در زمینه فرآوری جوش شیرین ورود داشته که موضوع با تعامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز به نتیجه رسید و مرتفع شد.

کاظم اکرمی بازرس کل استان فارس در این رابطه توضیح داد: به دنبال طرح موضوعی مربوط به یک کارخانه جوش شیرین در بازرسی کل استان فارس مبنی بر اینکه به دلیل مشکل زمین همجوار با کارخانه طرح توسعه شرکت با چالش روبه رو شده، رسیدگی به این مسیله در دستور کار قرار گرفت.

وی ضمن تقدیر از مساعدت های مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز ادامه داد: در بررسی ها مشخص شد طرح توسعه کارخانه به دلیل همجواری با یک زمین چندین سال متوقف شده است، بر همین اساس این مسیله از سوی بازرسی استان فارس به صورت ویژه پیگیری و در نهایت مشکل زمین همجوار مرتفع شد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز نیز در این باره ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات بازرسی کل استان فارس بیان کرد: مشکل مربوط به این کارخانه در کمیته صیانت به صورت ویژه رسیدگی و با پیگیری های بازرسی استان به نتیجه رسید.

سعید مصفا با تاکید بر اینکه بیش از شش سال طرح توسعه کارخانه متوقف شده بود، اظهار کرد: با تامین زمین برای شرکت همجوار با این کارخانه، مشکل زمین مرتفع و طرح توسعه کارخانه به زودی عملیاتی می کند.

وی از این اقدام بازرسی کل استان فارس تقدیر کرد و یادآور شد که به طور حتم ورود بازرسی و پیگیری های انجام شده منجر به رفع مشکل کارخانه شد.

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشکل طرح توسعه یک کارخانه با ورود بازرسی فارس برطرف شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشکل طرح توسعه یک کارخانه با ورود بازرسی فارس برطرف شد"، کلیک کنید.