مشارکت 75 هزار کرمانشاهی در دور دوم انتخابات تا کنون

مشارکت 75 هزار کرمانشاهی در دور دوم انتخابات تا کنون

به گزارش خبرنگار سی تی مگ کرمانشاه، علی شعبانی عصر امروز جمعه (21 اردیبهشت ماه) در حاشیه بازدید از اجرای عملیات انتخابات در دبیرستان استقلال کرمانشاه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برخلاف برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی برای نخستین بار در کرمانشاه، تا کنون مشکلی رخ نداده است.

وی افزود: 75 هزار استعلام توسط دستگاه های احراز هویت تا ساعت 14 در شعب اخذ رای در حوزه انتخابیه کرمانشاه صورت گرفته، اما استعلام های مذکور به معنی تایید عملیات رای گیری نیست و ممکن است مشکلاتی مانند عدم صلاحیت فرد برای رای دهی صورت گرفته باشد.

رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه تصریح کرد: پیش بینی می شود که تمدید انتخابات را در پیش نداشته باشیم، بنابراین توصیه می شود مردم تا پیش از ساعت 18 نسبت به مراجعه به شعب اخذ رای اقدام کنند.

وی در خصوص رضایت مردم از اجرای انتخابات به صورت الکترونیک بیان کرد: تا کنون هیچ گزارشی از اخلال در صندوق ها گزارش نشده و امید است اجرای انتخابات بدین صورت برای انتخابات آتی ادامه یابد.

شعبانی در ادامه در خصوص زمان اعلام آراء گفت: تا زمان پایان فرایند رای گیری صورت جلسه آراء موجود نخواهد بود و اعلام نتایج حداقل 2 ساعت پس از پایان فرایند رای گیری صورت خواهد پذیرفت.

رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه در رابطه با تخلفات انتخاباتی خاطرنشان کرد: تخلف انتخاباتی پیش از امروز برای چهار کاندیدا تشریح شده است، تا کنون 19 نفر بدلیل انجام تبلیغات یا شاعبه خرید و فروش دستگیر شده اند و در صورت لزوم برای آنها پرونده قضایی تشکیل خواهد شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت 75 هزار کرمانشاهی در دور دوم انتخابات تا کنون" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت 75 هزار کرمانشاهی در دور دوم انتخابات تا کنون"، کلیک کنید.