فینال جام حذفی در آزادی با VAR؟

فینال جام حذفی در آزادی با VAR؟

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ؛ با وجود اینکه سازمان لیگ فوتبال، ورزشگاه سردار آزادگان شهر قزوین را به عنوان میزبان دیدار تیم های مس رفسنجان و سپاهان انتخاب کرده اما فدراسیون در تلاش است بازی را به ورزشگاه آزادی منتقل کند. علت این موضوع استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی است. ورزشگاه شهر قزوین چنین امکانی را ندارد و به همین دلیل فدراسیون در حال رایزنی با فیفا است تا بتواند مجوز برگزاری دیدار نهایی جام حذفی با VAR را بگیرد.

به نقل از سی تی مگ مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال روز گذشته جلسه ای با مسیولان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برگزار کرد تا درباره انتقال بازی به ورزشگاه آزادی صحبت کند. مسیولان این شرکت به دلیل روند تعمیرات موافق این موضوع نبودند کما اینکه پیش تر از فدراسیون خواسته بودند بازی هفته گذشته ایران – ازبکستان نیز در ورزشگاهی دیگر انجام شود. با این وجود رایزنی فدراسیون فوتبال سبب شد ملی پوشان در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 در آزادی میزبان باشند.

رییس فدراسیون فوتبال در جلسه روز گذشته با توجه به اهمیت و حساسیت مسابقه فینال تاکید کرد که بهتر است این دیدار با سیستم کمک داور ویدیویی برگزار شود و در نهایت مسیولان شرکت توسعه موافقت خود را اعلام کردند.

فدراسیون فوتبال در همین زمینه نامه ای به فیفا ارسال کرده تا مجوز برگزاری دیدار سپاهان – مس رفسنجان با کمک داور ویدیویی را بگیرد. در صورت موافقت فدراسیون جهانی فوتبال، این دو تیم پنجشنبه هفته جاری (31 خرداد) در ورزشگاه آزادی و با VAR به مصاف هم می روند.

طبق اعلام سازمان لیگ این مسابقه ساعت 20 روز پنجشنبه آغاز خواهد شد. هر دو تیم مس و سپاهان به برگزاری دیدار در قزوین اعتراض کرده و خواهان برگزاری بازی در اراک شده اند. با این وجود طبیعی است که آنها بازی در آزادی و با VAR را به گزینه های دیگر ترجیح می دهند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فینال جام حذفی در آزادی با VAR؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فینال جام حذفی در آزادی با VAR؟"، کلیک کنید.