عکس| عذرخواهی رضا درویش پس از جمله جنجالی

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ؛ در برنامه جنجالی فوتبال برتر که محل تنش های لفظی میان مدیران استقلال و پرسپولیس تبدیل شد، رضا درویش مدیرعامل سرخ پوشان در بخشی از این مناظره، جمله تندی را به زبان آورد.

زمانی که رضا درویش خطاب به سرپرست مدیرعاملی استقلال گفت که او در ساعاتی از روز توهم می زند، فرشید سمیعی به انتقاد از طرز گفتار مدیرعامل سرخ ها، آن را چاله میدانی توصیف کرد و به درویش گفت فکر می کرده تنها در جلسات خصوصی این ادبیات زننده را دارد ولی اکنون متوجه شده که در رسانه ملی نیز همین گونه صحبت می کند.

سپس درویش با تمسخر طرز گفتار فرشید سمیعی، گفت: من کجا با شما خصوصی صحبت کرده ام؟ چه رابطه ای با شما دارم که با شما خصوصی صحبت کنم که می گویید در جمع خصوصی اینگونه صحبت کرده؟ مگر من جایی شما را دیده ام که با دیالوگ دیگر با شما صحبت کنم؟ اگر شما فرصت می کردید در درجه اول می رفتید لهجه تان را جراحی بکنید، بهتر بود تا فرافکنی کنید. باز هم از مردم عذرخواهی می کنم که امشب مجبور شدند این نوع گرامر یا دیالوگ را از ایشان تحمل کنند.

این جمله با واکنش های گسترده ای در فضای مجازی همراه شد که واکنش مجدد درویش را در پی داشت.

2030221

درویش با انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود نوشت: دیشب در برنامه فوتبال برتر جمله ای گفتم که باعث رنجش برخی از هموطنان عزیز شده است. بنده با افتخار شمالی هستم و ارادتمند تمام گویش های ایران زمین به ویژه مردم دوست داشتنی گیلان و مازندران و گلستان انتقادات من به رفتار و فرافکنی های ایشان همچنان پابرجاست اما بدون هیچ توجیهی از تک تک کسانی که یکی از جملاتم آزرده شان کرده صمیمانه عذرخواهی می کنم. ایران و ایرانی سربلند باد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| عذرخواهی رضا درویش پس از جمله جنجالی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| عذرخواهی رضا درویش پس از جمله جنجالی"، کلیک کنید.