عکس | جدایی رسمی ساپینتو پس از قهرمانی

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ؛ همانطور که طی روزهای اخیر نیز اعلام شده بود، ریکاردو ساپینتو به پایان دوران حضور خود در باشگاه آپویل رسید. سرمربی سابق استقلال به صورت رسمی از این تیم قبرسی جدا شد تا به احتمال زیاد، راهی فوتبال مکزیک شود.

به گزارش ورزش سه، این اتفاق در شرایطی رخ داد که ساپینتو توانست روز شنبه آپویل را پس از پنج سال ناکامی، به قهرمانی در لیگ قبرس برساند تا این تیم برای بیست و نهمین بار، قهرمان لیگ این کشور شود.

پس از مسجل شدن قهرمانی آپویل، ریکاردو ساپینتو در جشن ویژه باشگاه و همچنین عکس های رسمی قهرمانی شرکت نکرد تا مشخص شود سرمربی پرتغالی تمایلی به ادامه همکاری با این باشگاه ندارد.

2021957

باشگاه آپویل قبرس با انتشار اطلاعیه ای نوشته است:

«فصل 2023-2024 سال بسیار رقابتی و با مشکلات فراوان بود. اما در نهایت آپویل با هدایت ریکاردو ساپینتو موفق شد پس از 5 سال دوری از عنوان قهرمانی، به هدف اصلی این تیم دست یابد و برای بیست و نهمین بار در تاریخ خود قهرمان شود. این ناکامی های پنج ساله، فشار زیادی داشت اما با تلاش فراوان اعضای باشگاه، به هدف مورد نظر رسیدیم. کمک های سرمربی ما برای آپویل تعیین کننده بود تا این تیم به اوج فوتبال قبرس بازگردد.

رییس پرودروموس پتریدیس و هییت مدیره آپویل مایلند به طور ویژه از مربی ما، ریکاردو ساپینتو، به خاطر مشارکتش در این موفقیت بزرگ تشکر کنند.

همکاری ما در انتهای ماه می میلادی به پایان می رسد، اما نام او به عنوان مربی که توانسته تیم را به کسب عنوان قهرمانی بازگرداند، همچنان برجسته خواهد بود.

برای ریکاردو ساپینتو در دوران حرفه ای و زندگی شخصی اش آرزوی موفقیت داریم.»

بدین ترتیب ساپینتو از پانزدهمین تیمی که هدایتش را برعهده داشت، جدا شد تا احتمالا شانزدهمین تیم تحت هدایت او، خارج از قاره اروپا باشد. از سال 2012 که ساپینتو هدایت اسپورتینگ لیسبون را برعهده گرفت، او ظرف 12 سال روی نیمکت چهارده تیم اسپورتینگ، ستاره سرخ، او اف آی، آترومیتوس، بلننسز، الفتح، آترومیتوس (دوره دوم)، استاندار لیژ، لژیا ورشو، براگا، واسکودوگاما، غازی عینتاب، موریرنزه، استقلال و آپویل را برعهده داشته و هرگز در هیچ تیمی بیشتر از یک فصل حضور نداشته است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | جدایی رسمی ساپینتو پس از قهرمانی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | جدایی رسمی ساپینتو پس از قهرمانی"، کلیک کنید.