عکس | تنش در رختکن بارسلونا پس از حذف تلخ مقابل پاریس

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ؛ حذف شدن از لیگ قهرمانان برای بارسلونا تبعاتی فراتر از تبعات ورزشی پیدا کرده است. یکی از نتایج شکست سنگین دیشب مقابل پاری سن ژرمن و وداع با اروپا تنش در رختکن بارسا بوده است.

به گزارش ورزش سه، ماجرا بلافاصله بعد از مسابقه آغاز شد. گوندوگان که ناراحت و عصبانی بود در مصاحبه بعد از بازی گفت: “خیلی ناراحت و کلافه ام. بازی دست ما بود ولی خودمان دو دسته تحویل پی اس جی دادیم. به ساده ترین شکل ممکن. حرف زدن واقعا سخت است ولی در چنین لحظات کلیدی ای (تکل منجر به اخراج آرایوخو) باید مطمین باشی که رفتن به سمت توپ درست است یا نه. نمی دانم توپ را لمس کرد یا نه ولی من اگر بودم ترجیح می دادم گل بخوریم یا با دروازه بان تک به تک بشود. به دروازه بان فرصت بده شاید او توپ را بگیرد. حتی نه، بگذار توپ گل بشود”.

بعد از صحبت های گوندوگان رسانه های اسپانیایی خبر از ایجاد تنش و دو دستگی در رختکن بارسا دادند. صحبت های امروز ژول کنده، مدافع بارسا این شایعات را تایید کرد.

کنده با انتشار متنی در اینستاگرام خود نوشت: “همه چیز آماده بود تا به نیمه نهایی چمپیونزلیگ صعود کنیم ولی نتوانستیم. از این بابت خیلی ناراحت و کلافه ایم. ولی این را هم بگویم که ما همیشه به عنوان یک تیم می بریم و به عنوان یک تیم می بازیم. حالا وقت این است که خودمان را پیدا کنیم و برای ال کلاسیکوی یک شنبه آماده بشویم. از حمایت تان ممنونم بارسایی ها”.

2011922

پست انیستاگرامی کنده از طرف چند نفر از همبازی هایش مثل مارکوس آلونسو، سرخی روبرتو و ویتور لوکه تشویق شده است. کاملا مشخص است که منظور کنده از “یک تیم هستیم و وقتی می بازیم همه باخته ایم و وقتی می بریم همه برده ایم” انتقاد از صحبت های گوندوگان علیه آرایوخو در مصاحبه تلویزیونی است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | تنش در رختکن بارسلونا پس از حذف تلخ مقابل پاریس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | تنش در رختکن بارسلونا پس از حذف تلخ مقابل پاریس"، کلیک کنید.