شهید رییسی زندگی خود را وقف دفاع از اسلام و خدمت به مردم کرد – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

شهید رییسی زندگی خود را وقف دفاع از اسلام و خدمت به مردم کرد - خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سی تی مگ، حجت الاسلام ضیاالدین آقاجان پور جمعه شب در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت مصلی الغدیر نور در سخنانی اظهار کرد: خیابان های مملو از جمعیت در تشییع پیکر دکتر ابراهیم رییسی، حجت الاسلام آل هاشم امام جمعه تبریز، عبداللهیان وزیر امور خارجه، رحمتی استاندار آذربایجان و تیم حفاظتی و پرواز، سبب بُهت و حیرت خبرنگاران خارجی شد.

وی اضافه کرد: آنها که اهل ایمان و عمل از روی اخلاص و به دنبال عزت باشند خدا آنها را در بین مردم عزیز می کند.

حجت الاسلام آقاجان پور گفت: آیت الله رییسی با خدا معامله و در راه خدمت به مردم گام برداشت به همین سبب در قلب انبوه جمعیت کشور راه پیدا کرد.

این مسیول افزود: علت اینکه مردم به این شخصیت لقب سید محرومان دادند از این جهت بود که ایشان با روحیه تواضع و مردمی بودنشان، برای رسیدگی به مشکلات مستضعفان و محرومان جامعه خستگی ناپذیر بود و 18 ساعت در شبانه روز کار می کرد و زندگی خود را وقف دفاع از اسلام و خدمت به مردم کرد و از تمام تعلقات دنیوی بریده بود.

نماینده ولی فقیه در وزارت دفاع تصریح کرد: قرآن، مقام کسانی که خدا را دوست دارند و خدا هم آنها را دوست دارند جهادگر می داند.

وی با اشاره به حماسه سوم خرداد، روز مقاومت و پیروزی در مقابل اجانب و بیگانگان، دفاع از استقلال کشور، هویت دینی و اسلامی و اسلام ناب محمدی و علوی گفت: هزینه های زیادی را پرداختیم تا اسلام، قرآن، استقلال، عزت و شرف کشور برقرار بماند چرا که مردم ما اهل مقاومت و ایستادگی هستند.

وی افزود: سردار سلیمانی گفته ما ملت امام حسینیم و این یعنی مردم ما در مقابل ظالمان و متکبران سازش نمی کنند بلکه همانند امام حسین (ع) در عمل همانند سردار سلیمانی و رییس جمهور شهید اهل مقاومت و ایستادگی هستند و برای این منظور باید همواره قوی بود.

حجت الاسلام آقاجان پور گفت: امروز نیروی مسلح جمهوری اسلامی در اوج اقتدار است و به جایی رسیده ایم که برای نخستین بار در تاریخ، هواپیمای نظامی جنگی، کشتی های جنگی و موشک تولید کردیم و مقام معظم رهبری نیز فرمودند اگر سران رژیم اشغالگر قدس و دشمنان غلط اضافه ای کنند تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید رییسی زندگی خود را وقف دفاع از اسلام و خدمت به مردم کرد – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید رییسی زندگی خود را وقف دفاع از اسلام و خدمت به مردم کرد – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.