شهید جمهور در همه سنگرهای مسیولیت عطر خدمت متواضعانه را با خود به ارمغان می آورد

رییس شورای سیاستگذاری ایمه جمعه کشور:

شهید جمهور در همه سنگرهای مسیولیت عطر خدمت متواضعانه را با خود به ارمغان می آورد

حجت الاسلام حاج علی اکبری گفت: شهید جمهور، آیت الله سید ابراهیم رییسی در زمره مسیولان تراز انقلاب اسلامی بود که در همه سنگرهای مسیولیت عطر خدمت متواضعانه و روحیه جهادی را با خود به ارمغان می آورد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری سی تی مگ، حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری رییس شورای سیاستگذاری ایمه جمعه کشور پیام تسلیتی درخصوص حادثه سقوط بالگرد و شهادت رییس جمهور و وزیر امور خارجه منتشر کرد. 

در متن پیام رییس شورای سیاستگذاری ایمه جمعه کشور آمده است:

منَ الْمُوْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدیلًا

خبر غمبار شهادت سید خدوم و محبوب، رییس جمهوری اسلامی ایران آیت الله آقای سیدابراهیم رییسی و همراهان عزیز ایشان پس از ساعت ها بیم و امید و چشم انتظاری، موجی از اندوه و حزن ملی را در دل های ملت بزرگ ایران و دیگر ملت های جهان، پدید آورد و قلب های همه ما را به داغی بزرگ نشاند.

شهید جمهور، آیت الله سید ابراهیم رییسی در زمره مسیولان تراز انقلاب اسلامی بود که در همه سنگرهای مسیولیت عطر خدمت متواضعانه و روحیه جهادی را با خود به ارمغان می آورد.

عدالت خواهی و فسادستیزی و ساده زیستی، خستگی ناپذیری توام با خردمندی و شکیبایی، اغتنام فرصت خدمت به مردم همراه با دوری از حاشیه ها، پشتکار و تواضع و دغدغه رفع مشکلات محرومان، سلوک مردمی و حضور بی تکلف و صمیمی در بین مردم، تمکین در برابر قانون و اطاعت عملی از ولی امر و مجاهدت برای تحقق آرمان های امام و شهیدان و اعلام شجاعانه آن، از بارزترین ویژگی های این عالم خدمتگزار و مدیر عالی رتبه و کم نظیر نظام اسلامی بود. همه این صفات حسنه، برخاسته از انس او با عبادت و سحر و توسل و ثمره خدمت خالصانه اش به آستان حضرت علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و السلام بود که پاداش آن را نیز در شب میلاد امام ریوف دریافت کرد و به شهیدان والامقام، رجایی و باهنر پیوست.

امید آن بود برکات خدمت و مدیریت مجاهدانه این رادمرد انقلابی و خدوم بیش از پیش تداوم داشته باشد، اما دریغا که این آرزو محقق نشد.

در این سانحه، همچنین داغدار وزیر انقلابی و خردمند و جهادی، سردار دیپلماسی انقلابی، یار عزیز سردار دل ها، حامی پا در رکاب جبهه مقاومت و آرمان فلسطین، دکتر حسین امیر عبداللهیان عزیز، هستیم.

در این واقعه اندوهبار، روحانی برجسته و بزرگوارِ خطّه عالم پرور و شهید پرور آذربایجان، حضرت حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، عضو مجلس خبرگان و شورای سیاستگذاری ایمه جمعه کشور و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه محبوب و مردمی تبریز به آرزوی خود رسید و به کاروان شهدای محراب این استان، شهیدان قاضی طباطبایی و مدنی، پیوست و همه ما را مانند مردم داغدار تبریز و آذربایجان، سوگوار خود کرد.

شهادت استاندار مردمی و جهادی، جناب آقای دکتر مالک رحمتی و سایر همراهان عزیز این جمع خدمتگزار، عمق این داغ و سنگینی این سوگ را بیشتر می کند.

آنچه بیش از هر چیز در این رخدادها عیان خواهد شد اوج بصیرت و قدرت و قدردانی آگاهانه ملت بزرگ سلحشور ایران است که در تندباد حادثه ها استوارتر و قوی تر از همیشه با هدایت های الهی امام و رهبر حکیم خود راه رسیدن به قله های فتح و پیروزی را خواهند پیمود و دشمنان مفلوک و درمانده ایران بزرگ خصوصاً آمریکای جهان خوار و صهیونیسم رو به زوال را بیش از پیش ناامید و سرافکنده خواهند کرد.

اینجانب با تضرع و التجاء به درگاه خدای علیم و قدیر، به نمایندگی از نمایندگان معزز ولی فقیه و اعضای مکرم شورای سیاستگذاری و ایمه جمعه ایران اسلامی شهادت این خدمتگزاران عزیز و مردمی و مخلص را به پیشگاه حضرت ولیعصر ارواحنا فداه و رهبر حکیم انقلاب اسلامی و مردم آگاه و بصیر و همیشه درصحنه ایران اسلامی و همه ملت های مسلمان خصوصاً دولت محترم و مردمی و سایر قوا و خدمتگزاران ملت تبریک و تسلیت عرض می کنم.

انشاالله ملت بزرگ ایران مانند همیشه، با حضور آگاهانه و پرشور خود در آیین های وداع و تشییع پیکرهای پاک خادمان شهید خود جلوه های ماندگار از دلدادگی به آرمان های انقلاب و پیوند مردم و مسیولان را خواهند آفرید و با عنایات خاصه حضرت ولی الله الاعظم عجل الله فرجه و زعامت امام امت اسلامی مسیر پیش رو تا فتح قله های تمدن اسلامی را قوی تر از همیشه خواهند پیمود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید جمهور در همه سنگرهای مسیولیت عطر خدمت متواضعانه را با خود به ارمغان می آورد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید جمهور در همه سنگرهای مسیولیت عطر خدمت متواضعانه را با خود به ارمغان می آورد"، کلیک کنید.