سیلزدگان مراقب تمساح باشند

پیرو بارندگی در استان سیستان و بلوچستان، سیلابی شدن رودخانه ها و سر ریز شدن اکثر سدها، استرس و تنش در حیات وحش به ویژه تمساح پوزه کوتاه (گاندو) دور از انتظار نیست و احتمال خروج تمساح ها از برکه محل زیست اصلی وجود دارد.

سیلزدگان مراقب تمساح باشند

آفتاب نیوز :

 روابط عمومی محیط زیست سیستان و بلوچستان اعلام کرد: پیرو بارندگی اخیر استان سیستان و بلوچستان، سیلابی شدن کلیه رودخانه ها و سر ریز شدن اکثر سد های استان از جمله پیشین، زیردان و همچنین ادامه شرایط نامساعد جوی، استرس و تنش در حیات وحش به ویژه تمساح پوزه کوتاه (گاندو) دور از انتظار نیست و احتمال خروج تمساح ها از برکه محل زیست اصلی وجود دارد.

از ساکنین در مناطق سیل زده درخواست می شود نسبت به تردد غیر ضروری در مناطق سیلابی، حاشیه رودخانه باهوکلات، هوتک ها، مرداب ها و مناطق حاشیه ای زیستگاه های حیات وحش تا زمان فروکش کردن سیلاب و برگشت به شرایط عادی، خودداری شود.

به منظور پیشگیری از وقوع حوادث تلخ و حملات احتمالی حیات وحش به هم استانی های عزیز توصیه می شود در زمان مشاهده هر گونه جانور وحشی گرفتار در مناطق سیلابی، مراتب را به نزدیک ترین اداره حفاظت محیط زیست اعلام و یا با سامانه شبانه روزی 1540 تماس حاصل فرمایند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سیلزدگان مراقب تمساح باشند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سیلزدگان مراقب تمساح باشند"، کلیک کنید.