سهرابیان پس از گرفتن 4 سهمیه المپیک: در پاریس زنگ تفریح نخواهیم بود

سهرابیان پس از گرفتن 4 سهمیه المپیک: در پاریس زنگ تفریح نخواهیم بود

رییس فدراسیون قایقرانی گفت: قایقرانی در المپیک پاریس مدال نمی گیرد اما کشورهای دیگر را آزار خواهد داد.

علیرضا سهرابیان در گفت وگو با سی تی مگ در واکنش به کسب چهار سهمیه المپیک پاریس بیان کرد: پنج نفر در قایقرانی سهمیه المپیک گرفت و سه نفر از آنها از بانوان هستند. خوشحالم مزد زحمات خود را گرفتند. امیدوارم نماینده های شایسته ای در المپیک باشند. تابوشکنی کردیم به ویژه در آب های آرام و هر ورزشکار با مربی شخصی خود به مسابقات انتخابی المپیک رفت. ما به قهرمانان ادوار گذشته و مربیان جوان اعتماد کردیم که بی سابقه بود. باید روسای هیات ها و مربیان سازنده هم تبریک بگویم.

سهرابیان با اشاره به از دست رفتن سهمیه المپیک در کانو دو نفره گفت: فکر می کردیم چراغ گرفتن سهمیه المپیک با کانو دو نفره آغاز شود. تمرکز زیادی بر روی این ماده داشتیم اما طوفانی که در توکیو رخ داد برنامه برگزار کننده و ورزشکاران را به هم ریخت.

او در مورد انتظار از قایقرانی در المپیک پاریس گفت: در المپیک نمی توان پیش بینی مدال داشت. من هیچ موقع در مورد مدال آوری قایقرانی در المپیک پاریس صحبت نمی کنم اما مطمین باشید ورزشکاران ما در پاریس ورزشکاران کشورهای دیگر را آزار خواهند داد و زنگ تفریح نخواهیم بود. هدف گذاری که از ابتدا برای گرفتن مدال در المپیک داشتیم، برای المپیک 2028 است و اگر وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و دولتمردان بر روی قایقرانی که رشته پرمدالی است، سرمایه گذاری کنند مطمین باشند که جواب خواهند گرفت. در المپیک پاریس انتظاری از قایقرانی برای گرفتن مدال نداشته باشند اما  این رشته می تواند عملکردی متفاوت با دوره های قبل داشته باشد.

سهرابیان در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه قرار است کسانی که سهمیه گرفته اند به المپیک پاریس بروند یا انتخابی در داخل ایران برگزار خواهد شد؟ تاکید کرد: در رویینگ آن طور که اعلام کردند سهمیه به نام ورزشکار ثبت می شود. در آب های آرام طبق آیین نامه که ابلاغ کرده بودیم، پیش می رویم.

ناکامی بازی های آسیایی جبران شد

ایمان پورعزیز مربی محمد نبی رضایی هم که توانست با قهرمانی در آسیا سهمیه المپیک کانو 1000 متر یک نفره را بگیرد در گفت وگو با سی تی مگ در مورد عملکرد ورزشکارش گفت: مسابقات مهمی بود و نفرات اول و دوم سهمیه می گرفتند برای ما خیلی مهم بود که نبی رضایی بتواند این سهمیه را بگیرد و با اقتدار هم قهرمان شد. شش ماه پیش در بازی های آسیایی ناکامی داشتیم و محمد نبی رضایی چهارم شد بلافاصله پس از بازگشت از بازی های آسیایی تمرینات را برای انتخابی المپیک آغاز کردیم. سهمیه المپیک را گرفت و امیدوارم رنکینگ خوبی هم در المپیک پاریس داشته باشد

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سهرابیان پس از گرفتن 4 سهمیه المپیک: در پاریس زنگ تفریح نخواهیم بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سهرابیان پس از گرفتن 4 سهمیه المپیک: در پاریس زنگ تفریح نخواهیم بود"، کلیک کنید.