سرپرست حجاج ایران وارد مدینه شد + ویدیو

سرپرست حجاج ایران وارد مدینه شد + ویدیو

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سیدعباس حسینی رییس سازمان حج و زیارت با استقبال نمایندگان وزارتخانه های حج و کشور عربستان وارد شهر مدینه شدند.

به گزارش خبرنگار اعزامی سی تی مگ به حج، ورود حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده، ولی فقیه در امور حج و زیارت و سید عباس حسینی، رییس سازمان حج و زیارت به مدینه با استقبال نمایندگانی از وزارتخانه های حج و کشور عربستان، علیرضا عنایتی ـ سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور ـ، حسن زرنگار ـ سرکنسول سفارت ایران در جده ـ و معاونان حج و زیارت در فرودگاه مدینه همراه بود.

سرپرست حجاج ایرانی (امیرالحاج) با بدرقه رسمی آیت الله محسن قمی ـ معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری ـ جمعه 28 اردیبهشت ماه، ایران را به مقصد عربستان ترک کرد.

نواب با حضور در شهرهای مدینه و مکه بر روند مطلوب اجرای عملیات حج تمتع 1403 در بخش های مختلف فرهنگی، اجرایی و پزشکی نظارت خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت هنگام ورود به مدینه، با ابراز رضایت نسبت به عملیات حج آنچنان که تا امروز انجام شده است و با بیان این امیدواری که این روند تا پایان حج ادامه داشته باشد، به تجربه گذشته دو کشور از حضور زایران ایرانی در عربستان اشاره کرد و افزود: دولتمردان عربستان و مسیولان شیون حرمین شریفین، زایران ایرانی را به عنوان منظم ترین گروه زایران این سرزمین یاد کرده اند، که به مقررات این کشور معمولا پایبند بوده و رعایت می کردند.

اعزام زایران ایرانی از 24 اردیبهشت ماه آغاز شده است و تا 18 خردادماه پروازهای رفت حج ادامه دارد. بنا بر تقویم عربستان، مناسک حج از 25 خردادماه آغاز خواهد شد.

درحال تکمیل است…

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرپرست حجاج ایران وارد مدینه شد + ویدیو" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرپرست حجاج ایران وارد مدینه شد + ویدیو"، کلیک کنید.