زمان مزایده پنج هزار و 260 میلیارد ریالی اموال تملیکی هرمزگان اعلام شد

زمان مزایده پنج هزار و 260 میلیارد ریالی اموال تملیکی هرمزگان اعلام شد

به گزارش سی تی مگ، «مجتبی قهرمانی»، رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: با توجه به تاکیدات رییس قوه قضاییه در سفر اخیر به استان هرمزگان در مورد لزوم نظارت مستمر مسیولان قضایی بر وضعیت انبارهای بنادر و گمرکات و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، در نتیجه تمهیدات اتخاذ شده در جریان بازدیدهای مداوم از این انبارها با همکاری مسیولان اجرایی، مزایده فروش بخش قابل توجهی از کالاهای متروکه و دپو (انباشت) شده از روز 31 اردیبهشت ماه تا 5 خرداد 1403 به مدت شش روز برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: کالاهای ارایه شده در این مزایده شامل 128 ردیف از جمله بیش از 100 کانتینر چای خارجی، 21 هزار تن قیر و صدها تن برنج به ارزش پایه پنج هزار و 260 میلیارد ریال است.

رییس کل دادگستری هرمزگان همچنین بیان کرد: خوشبختانه پس از سفر تخصصی رییس قوه قضاییه به استان هرمزگان و در نتیجه راهکارهای ارایه شده از سوی وی هماهنگی بی نظیری را میان دولت و دستگاه قضایی شاهد هستیم و همین فضای تعامل و همکاری میان قوا از عوامل موثر در پیشرفت و ثبت رکوردهای بی سابقه در عملکرد سازمان اموال تملیکی بوده است.

گفتنی است، اشخاص حقیقی و حقوقی برای بازدید از کالاهای موضوع مزایده شماره 602 اموال تملیکی استان هرمزگان می توانند به این اداره کل مراجعه کنند و پس از دریافت نامه، کالا یا کالاهای مدنظر خود را مشاهده کنند. همچنین ثبت قیمت های پیشنهادی تنها از طریق سامانه الکترونیک دولت به آدرس اینترنتی (eauc.setadiran.ir) انجام می شود و همه شرکت کنندگان در مزایده می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی یادشده و با استفاده از امضای الکترونیک نسبت به ثبت پیشنهاد خود اقدام کنند. داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت برای استفاده متقاضیان شرکت در مزایده، الزامی بوده و بازدید از کالاهای مطرح شده، همه روزه از ساعت هشت صبح تا 14 بعد از ظهر امکان پذیر است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمان مزایده پنج هزار و 260 میلیارد ریالی اموال تملیکی هرمزگان اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمان مزایده پنج هزار و 260 میلیارد ریالی اموال تملیکی هرمزگان اعلام شد"، کلیک کنید.