رویداد بین المللی «ایده شو» برگزار می شود

رویداد بین المللی «ایده شو» برگزار می شود

رویداد بین المللی «ایده شو» با هدف ایجاد فرصتی برای شناسایی و معرفی تکنولوژی های نوین و ایده های خلاقانه، ارتقای سطح شناخت و دانش عمومی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری سی تی مگ، رویداد بین المللی «ایده شو» با هدف ایجاد فرصتی برای شناسایی و معرفی تکنولوژی های نوین و ایده های خلاقانه، ارتقای سطح شناخت و دانش عمومی و توسط ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان انرژی علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در تاریخ 6 و 7  خرداد ماه سال جاری برگزار می شود.

محورهای اصلی رویداد شامل اندازه گیری دقیق دمای پوسته مبدل حرارتی E-1003(تولید بخار پر فشار با گرمای گاز ریفرم شده) با روش های نوین، نشت یابی از خطوط انتقال زیر زمینی سیالات و نشت یابی کف مخازن بزرگ متانول با شیوه های نوین، تولید کم هزینه و عملیاتی محصولات و مشتقات شیمیایی از متانول می شود.

همچنین استفاده اقتصادی از انرژی های تجدیدپذیر در چرخه تولید متانول، راهکارهای عملیاتی پیاده سازی اقتصاد چرخشی در شرکت پتروشیمی زاگرس، ترمیم سازه های بتن آرمه و نواحی پر تراکم با بتن های جدید (بتن های خود تراکم غیرالیافی، روش های جدید اختلاط بتن) و کاهش هزینه در تعمیر و نگهداری وسایل و تجهیزات نظارت مانند دوربین های کنترلی از دیگر محورهای این رویداد است.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رویداد بین المللی «ایده شو» برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رویداد بین المللی «ایده شو» برگزار می شود"، کلیک کنید.