رونالدو خواننده شد و از ” ایگلسیاس ” خواند

رونالدو خواننده شد و از " ایگلسیاس " خواند

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ؛ ویدیویی قدیمی از کریستیانو رونالدو به تازگی وایرال شده که شور و هیجان خاصی در بین هواداران این فوتبالیست محبوب ایجاد کرده است. ویدیویی که شاید کمتر کسی می توانست تصور کند؛ یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ در قالب خواننده آهنگ عاشقانه «عشق من» (Amor Mio) از خولیو ایگلسیاس.

این ویدیو که در سال 2009 ضبط شد، بخشی از یک کمپین تبلیغاتی برای بانکی به نام بانکو اسپریتو سانتو در کشور پرتغال بود و کریستیانوی جوان را نشان می دهد که در استودیوی موسیقی نشسته و این آهنگ عاشقانه را با تمام وجودش می خواند. شاید رونالدو آرزو می کرد که این تبلیغ هم مانند بانک دیگر وجود نداشته باشد اما متاسفانه بانک ناپدید شده اما ویدیوی خوانندگی CR7 همچنان در اینترنت قابل مشاهده است.

البته هواداران این اسطوره تکرارنشدنی عاشق ویدیو شده اند و واکنش های خوبی هم نشان داده اند، مثلا یکی از آنها نوشت: «نه تنها بهترین فوتبالیست تاریخ است بلکه بهترین خواننده تاریخ هم هست.» دیگری اذعان داشت: «هم استعداد بهشتی در فوتبال دارد و هم صدایش بهشتی است»، دیگری اضافه کرد: «چرا اشکهایم جاری شده؟ صدایش مانند فرشته هاست».

این تبلیغ زمانی ضبط شد که رونالدو اولین دوران حضورش در منچستریونایتد را طی می کرد. او در آن تابستان با ریال مادرید قرارداد امضا کرد و شهرت و اعتبارش بسیار فراتر از آواز خواندن در یک آگهی تبلیغاتی به اوج رسید. این ستاره کمپین های تبلیغاتی با شرکت های بسیار بزرگی مانند نایکی و آرمانی دارد و حتی از آن زمان برند لباس زیر خود را نیز راه اندازی کرده است.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونالدو خواننده شد و از ” ایگلسیاس ” خواند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونالدو خواننده شد و از ” ایگلسیاس ” خواند"، کلیک کنید.