رشد ۷ درصدی مصرف برق در استان آذربایجان‌غربی نسبت به سال گذشته

رشد ۷ درصدی مصرف برق در استان آذربایجان‌غربی نسبت به سال گذشته

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ از آذربایجان‌غربی، طاهر کیامهر پیرامون وضعیت مصرف برق در آذربایجان‌غربی طی هفته اول تیرماه ۱۴۰۳ اظهار کرد: هفته‌ای که گذشت پیک بار تابستان استان یک هزار و ۱۵۷ مگاوات بود که در مدت مشابه سال گذشته میزان مصرف برق رقمی در حدود ۱ هزار و ۸۴ مگاوات بوده است؛ این میزان نشان دهنده ۷ درصد رشد مصرف برق استان نسبت به سال گذشته است.
وی با بیان اینکه افزایش مصرف در حالی رقم میخورد که افزایش دمای هوا چشمگیر نبوده، بیان کرد: طی هفته ای که گذشت بارندگی‌ها و کاهش دما سبب شد تا روند افزایش بی رویه مصرف که از ابتدای هفته و روزهای ابتدایی تابستان شاهد آن بودیم ادامه پیدا نکند و البته همکاری و مشارکت مشترکان نیز موثر بوده و امیدواریم این همکاری طی هفته‌های آتی نیز جهت گذر موفق از پیک بار تابستان امسال ادامه داشته باشد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی عنوان کرد: حدود ۶۰ درصد از برنامه‌ تعیین شده جهت صرفه جویی از طریق به مدار آمدن مولدهای خودتامین مشترکینی که قرارداد همکاری با شرکت داشته‌اند محقق شده است و تا امروز ۵ مگاوات صرفه جویی حاصل از به مدار آمدن مولدها بودیم.
کیامر خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی تا تحقق ۱۰۰ درصدی و رسیدن به هدفگذاری ۸ مگاواتی پیگیری خواهد شد و این امر نیازمند همکاری تمام مشترکینی که اقدام به عقد قرارداد همکاری نموده اند است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رشد ۷ درصدی مصرف برق در استان آذربایجان‌غربی نسبت به سال گذشته" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رشد ۷ درصدی مصرف برق در استان آذربایجان‌غربی نسبت به سال گذشته"، کلیک کنید.