رجبی: تراکتور می خواهد امتیاز بگیرد ولی استقلال «تیم تر» است/نظارت نباشد باشگاه به قهقرا می رود

رجبی: تراکتور می خواهد امتیاز بگیرد ولی استقلال «تیم تر» است نظارت نباشد باشگاه به قهقرا می رود

پیشکسوت استقلال گفت: نظارت بر اموال دولتی نباشد استقلال به قهقرا خواهد رفت.

رضا رجبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری سی تی مگ، در خصوص شرایط استقلال برای ادامه فصل و امیدواری هواداران به کسب قهرمانی در لیگ برتر با توجه به خارج شدن از جام حذفی اظهار کرد: اینکه استقلال در همان اولین دیدار خود از جام حذفی کنار رفت موضوعی است که به آن کمتر پرداخته می شود. عنوان شده بود کمبود بازیکن باعث شده تا استقلال نتواند در جام حذفی باقی بماند ولی این موضوع درست نیست. اتفاقاً بازیکنان خوبی در تیم هستند. مربیان استقلال نباید فرار رو به جلو داشته باشند. در بازی با مس رفسنجان، حریف بهتر بود و محرم نویدکیا توانست تیمش را به پیروزی برساند.  

استقلال جزو پر مهره ترین تیم های لیگ است

وی ادامه داد: من ثابت می کنم استقلال یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ برتر است. این توهین به بازیکنان تیم است وقتی گفته می شود بازیکن نداریم. استقلال در هر پست دو تا سه بازیکن دارد. مثلاً سامان تورانیان که در تیم ملی امید در پست دفاع راست بازیکن فیکس بود در این فصل یک بازی هم برای استقلال به میدان نرفته، چطور می گویند استقلال بازیکن ندارد؟ حالا هم که باشگاه واگذار شده و مشخص نیست چه سرانجامی دارد. فصل قبل 700 میلیارد تومان پول بورس به حساب باشگاه آمد و معلوم نشد با این پول چه کردند که بدهی ها به قوت خود باقی ماند. نظارت بر اموال دولتی نباشد استقلال به قهقرا خواهد رفت. هنوز تیم درگیر برخی قرارداد های زمان مدیرعاملی مصطفی آجورلو است. علی فتح الله مرتبه آخری که آمد با آن همه تجربه و جام هایی که در زمان مدیریت او به دست آمد، ترجیح داد استعفا دهد. آجورلو هم پاسخگو نشد و تزریق مالی عالی هم به استقلال کمک خاصی نکرد.

آب خوش از گلوی استقلال پایین نمی رود

بازیکن سابق استقلال خاطرنشان کرد: قرار نیست آب خوش از گلوی استقلال پایین برود. دلیلش را نمی دانم، به هر حال تماشاگران همواره حامی تیم هستند و خودجوش پشت تیم قرار دارند ولی نمی خواهند آرامش بر تیم حاکم شود. اگر حرف با عمل شان یکی است باید بیشتر به این تیم پرطرفدار و البته پرسپولیس توجه کنند. از طرفی حافظ منافع ملی و مالی دولت باشند و از سویی تیم را در سطح خوبی نگه دارند. تقویت انگیزه حمایت از استقلال و پرسپولیس در جامعه اسیر مثبتی دارد. درگیری هایی که در زمین، میان نیمکت ها و بین هواداران در ورزشگاه و فضای مجازی می بینیم به خاطر کمبود توجه است. حال خوشی بر فضای فوتبال حاکم نیست و بی احترامی جای رقابت سالم را گرفته است. مشکل اصلی استقلال یا پرسپولیس برای آنکه قهرمان آسیا شوند بی پولی نیست. مشکل ما ضعف در نظارت بر مدیریت مالی است. باید در هر دو باشگاه از پیشکسوتان در کنار مدیران استفاده شود، دلسوزی پیشکسوتان و ارزشی که آنها برای آبروی خود قایل هستند به همراه نظارت قوی کمک می کند تا هزینه ها درست و اساسی هزینه شود تا هر دو تیم دیگر بدهی نداشته باشند.

استقلال با تمرکز کافی تراکتور را شکست می دهد

رجبی در مورد اینکه استقلال در رقابت با پرسپولیس در لیگ برتر با یک لغزش صدر را از دست می دهد و هفته آینده هم در تبریز به دیدار تراکتوری می رود که یحیی گل محمدی را سرمربی جدید خود می بیند، تصریح کرد: تعادل بین دفاع و حمله استقلال در این هفته ها خوب نیست. در انتقال از حمله به دفاع ایراد دارد و تعداد گل های خورده این موضوع را نشان می دهد. اگر دفاع اتوبوسی را مدنظر قرار دهد که هواداران لذت نمی برند، اگر بازی هجومی کند هم راحت گل می خورد. این توانایی در استقلال وجود دارد که بتواند همان طور که خوب حمله می کند به خوبی دفاع کند. تراکتور هم قطعاً با حمایت هوادارانش به دنبال امتیاز خوب از استقلال گرفتن است ولی استقلال تیم تر است و می تواند با تمرکز کافی در تبریز برنده شود.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رجبی: تراکتور می خواهد امتیاز بگیرد ولی استقلال «تیم تر» است/نظارت نباشد باشگاه به قهقرا می رود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رجبی: تراکتور می خواهد امتیاز بگیرد ولی استقلال «تیم تر» است/نظارت نباشد باشگاه به قهقرا می رود"، کلیک کنید.