راه رییس جمهور شهید در خدمت به مردم ادامه دارد

راه رییس جمهور شهید در خدمت به مردم ادامه دارد

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: راه رییس جمهور شهید در خدمت به مردم و کار جهادی و دلسوزانه برای کشور ادامه دارد.

به گزارش سی تی مگ به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، عباس مسجدی صبح امروز یکشنبه ششم خرداد ماه در مراسم تکریم و معارفه ذیحساب سازمان گفت: سازمان پزشکی قانونی کشور با وجود گستردگی خدمات و وظایف و مسیولیت های تخصصی، از ردیف های اعتباری چندان مناسبی برخوردار نیست اما این سازمان در سال های گذشته و با رایزنی بسیار برای اولین بار موفق به بهره مندی از ردیف هیات امنای ارزی شد که این اتفاق برکات بسیار زیادی برای مجموعه پزشکی قانونی و کشور داشت.

وی با بیان اینکه استفاده از ردیف هیات امنای ارزی موجب شد سازمان پزشکی قانونی تنها در حوزه آزمایشگاهی 10 سال به جلو حرکت کند، از حذف این ردیف در بودجه سال جاری سازمان انتقاد کرد و افزود: متاسفانه در سال جاری ردیف مربوط به هیات امنای ارزی از بودجه سازمان حذف شد که این موضوع و در کنار آن کمبود اعتبارات، سازمان را با مشکلات جدی در تامین تجهیزات و اقلام مصرفی مواجه خواهد کرد.

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، ادامه داد: نبض محرکه سیستم های اداری، مجموعه مالی است و می تواند در پیشبرد و تحقق اهداف سازمانی بسیار موثر عمل کند، به بیان دیگر اگر مجموعه مالی مسیری درست، شفاف و قانونی را طی کند کل آن سیستم عملکردی درست خواهد داشت و به اهدافش دست می یابد.

مسجدی با بیان اینکه در مجموعه پزشکی قانونی برای پیشرفت کارها فضای برادرانه حاکم است، تصریح کرد: خوشبختانه در 5 سال اخیر در سازمان پزشکی قانونی کشور با وجود تنگناها و مشکلات بسیار، به ویژه در حوزه های مالی، هیچ ماموریت و برنامه ای از دستور کار خارج نشد و حتی به تعویق هم نیفتاد که این نشان دهنده مدیریت درست منابع و همراهی و همدلی همگان برای تحقق اهداف سازمانی است.

مسجدی در بخش دیگری از سخنان خود با تسلیت به مناسبت شهادت رییس جمهور مردمی و جهادی، شهید رییسی و همراهان ایشان، گفت: بنا به تعبیر مقام معظم رهبری که وجود مبارک ایشان همواره مایه آرامش کشور است، هرچند ما امروز شهید رییسی را از دست داده ایم اما راه ایشان در خدمت به مردم و کار جهادی و دلسوزانه برای کشور همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به جمعیت قابل توجه حاضر در مراسم تشییع پیکرهای این شهدا خاطرنشان کرد: حضور سیل جمعیت در مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهید رییسی و همراهان ایشان فراتر از انتظار بود که این نشاندهنده جایگاه مردمی و وفاداری ملت بزرگ ایران به خدمات ارزنده شهید رییسی در سال های مسیولیت ایشان در این کشور بود.

وی گفت: حتی افرادی که پیش از این به ناحق اهانت هایی به رییس جمهور شهید داشتند، با حضور در مراسم تشییع ایشان طلب استغفار کرده و ارادت خود را به این شهید بزرگوار ابراز کردند که این موضوع نشان می دهد شهید رییسی همه مردم را به یک دید نگاه می کردند و برای سعادت و سربلندی ایران و رفاه همه مردم دلسوزانه و مجاهدانه در تلاش بودند.

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور اظهار داشت: بدون شک افرادی که در دوره مسیولیت خود عملکرد خوب و قابل قبولی داشته باشند بعد از وفاتشان نیز از آنان به نیکی یاد خواهد شد و رییس جمهور شهید از جمله این افراد بودند که در کارنامه خود نمره قبولی گرفتند و حضور میلیونی مردم در مراسم وداع با ایشان این موضوع را به خوبی اثبات کرد.

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راه رییس جمهور شهید در خدمت به مردم ادامه دارد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راه رییس جمهور شهید در خدمت به مردم ادامه دارد"، کلیک کنید.