راهیابی نفرات برتر مسابقات طرح قدس دامغان به مرحله کشوری + اسامی

مدیرکل مدارس سمای دامغان اعلام کرد؛

راهیابی نفرات برتر مسابقات طرح قدس دامغان به مرحله کشوری + اسامی

مدیرکل مدارس سمای دامغان عنوان کرد: مسابقات طرح قدس (قرآن در سما) مرحله استانی سمای دامغان به تفکیک جنسیت در مدرسه پسرانه سما دامغان برگزار شد و نفرات برتر به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

ابوالفضل سهیلی مدیرکل مدارس سمای دامغان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری سی تی مگ با اشاره به برگزاری مسابقات «طرح قدس» اظهار کرد: برای مجموعه سمای دانشگاه آزاد اسلامی موجب افتخار است که در کنار مسایل آموزشی و علمی توجه ویژه ای به مسایل فرهنگی و قرآنی شده و تمام موارد ابلاغی از سوی سازمان سما در زمینه های فرهنگی اجرا شده و در حقیقت باید بگوییم فعالیت در حوزه فرهنگی در معاونت سمای دامغان نهادینه شده است.

وی اضافه کرد: قرآن برنامه زندگی ما انسان هاست و باید از مواهب قرآن کریم برای بهتر زیستن استفاده کنیم و در زیر سایه آن به آرامش، رشد و تعالی در زندگی برسیم.

مدیرکل مدارس سمای دامغان عنوان کرد: سازمان سما برنامه ای به عنوان مسابقات طرح قدس (قرآن در سما) در سطوح دانش آموزان و کارکنان به تفکیک جنسیت اجرایی کرده که این مسابقات در دو بخش کتبی و شفاهی برگزار می شود که پس از اعلام نتایج نفرات برتر سمای دامغان به شرح ذیل اعلام شد، البته نفرات اول این مسابقات به مرحله کشوری راه پیدا خواهند کرد.

سهیلی، نفرات برتر سمای دامغان را به شرح زیر برشمرد: بخش دانش آموزی – بخش شفاهی – ابتدایی حفظ پسران

کسب رتبه نخست استانی – امیرعلی معینیان – دبستان پسرانه سما دامغان 
مداحی – کسب رتبه اول استانی – امیرعلی امین زاده – دبستان پسرانه سما دامغان 
کسب رتبه دوم استانی – محمد علی حاج عیدی – دبستان پسران

حفظ دختران – کسب رتبه سوم استانی – نرگس شیخ- دبستان دخترانه سما دامغان 
بخش کتبی – ابتدایی – نهج البلاغه پسران – کسب رتبه دوم استانی – پرهام امیر احمدی – دبستان پسرانه سما دامغان

بخش کتبی – کارکنان – نهج البلاغه – کسب رتبه دوم استانی – خانم سمیه قاسمی برمی سما دامغان 

تفسیر – کسب رتبه اول استانی – خانم سمیه شبانی مایانی سما دامغان، کسب رتبه دوم استانی ـ خا نم زهرا کاتبی – سمای دامغان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راهیابی نفرات برتر مسابقات طرح قدس دامغان به مرحله کشوری + اسامی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راهیابی نفرات برتر مسابقات طرح قدس دامغان به مرحله کشوری + اسامی"، کلیک کنید.