دستگیری سارقی که با موتور مادرش سرقت کرد

دستگیری سارقی که با موتور مادرش سرقت کرد

آفتاب نیوز :

سردار علی ولیپور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت تیبا در شمال تهران، رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. تحقیقات ابتدایی کارآگاهان حاکی از آن بود که دو مرد جوان به هویت معلوم در ساعات پایانی شب با یک موتورسیکلت مشکی رنگ در خیابان های خلوت شمال تهران تردد کرده و پس از شناسایی خودرو های شهروندان اقدام به سرقت وسیله نقلیه کرده اند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: کارآگاهان در نخستین گام با بهره گیری از شیوه های کشف نوین جرم و بازبینی دوربین های مداربسته صحنه سرقت، هویت صاحب موتورسیکلت را شناسایی کردند و متوجه شدند که این موتور در سامانه به نام مادر یکی از متهمان ثبت شده است.

وی با بیان اینکه مادر متهم به پلیس آگاهی دعوت شده و هدف تحقیق قرار گرفت، گفت : در تحقیقات انجام شده از این زن مشخص شد که موتورسیکلت موردنظر در زمان ارتکاب جرم دست فرزندش بود که همین سرنخ کافی بود تا متهمان در یک قدمی بازداشت قرار بگیرند.

ولیپور گودرزی با بیان اینکه دو متهم با یکدیگر دوست بودند، گفت: همچنین بررسی سوابق آنان نشان داد که هر دو متهم دارای سابقه کیفری بوده و حتی پابند الکترونیکی هم دارند. کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی های لازم با مرجع قضایی راهی مخفیگاه متهمان شده و آنان را دستگیر کردند.

وی با اشاره به انتقال متهمان به مقر انتظامی و انجام بازجویی از آنان گفت: متهمان پس از انتقال به پایگاه یکم پلیس آگاهی به سرقت چهار دستگاه خودرو سواری در شمال تهران با همدستی یکدیگر اعتراف کردند. در ادامه با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرایم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری سارقی که با موتور مادرش سرقت کرد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری سارقی که با موتور مادرش سرقت کرد"، کلیک کنید.