داوطلبان انتخابات اخلاق و انصاف را رعایت کنند – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

داوطلبان انتخابات اخلاق و انصاف را رعایت کنند - خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سی تی مگ، علی بابایی کارنامی شامگاه یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ان ضمن گرامیداشت ایام شهادت جانگداز شهدای خدمت بویژه رییس جمهور شهید و همراهانش، گفت؛ نامزدهای انتخابات پیش رو با تاسی از سیره و سبک مدیریتی و زندگی شهیدان آیت الله بهشتی، رجایی، باهنر و آیت الله رییسی، اخلاق و مصالح انقلاب و کشور را حفظ کنند.

وی با اشاره به خلق حماسه ای دیگر از سوی ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی در برگزاری انتخابات هشتم تیرماه، چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، اظهار داشت: ویژگی های کم نظیر رییس جمهور شهید را می توان در بیان فصل الخطاب گونه رهبری عظیم الشان انقلاب به وضوح مشاهده کرد و التزام علمی و عملی آیت الله رییسی و همراهان شهیدش نسبت به ولایت فقیه مهم ترین درس برای همه مسیولان و آحاد جامعه است.

وی در ادامه با تاکید بر رعایت موازین اخلاقی و انصاف از سوی نامزدهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، افزود: رهبری فرزانه انقلاب اسلامی بارها و بارها در خصوص رعایت اخلاق و انصاف و در نظر گرفتن مصالح کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی بیاناتی داشتند و امیدواریم همه نامزدهای محترم نسبت به این موضوع اهتمام بیشتری داشته باشند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیشرفت های بسیار درخشان جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف بویژه در حوزه ای علمی و تکنولوژِی، بهداشت و درمان، صنعت دفاعی، نظامی و هسته ای……. تصریح کرد: علیرغم پیشرفت های بسیار خوب در حوزه های مختلف اما در زمینه اقتصاد و معیشت مردم هنوز دچار مشکلاتی هستیم و برخی دهک های پایین و متوسط کشور همچنان در فشار اقتصادی به سر می برند و عدم نظارت بر بازار بویژه قیمت کالاهای اساسی بسیاری از این خانواده ها را دچار مشکل کرده که باید مسیولین فعلی و رییس جمهور منتخب و دولت چهاردهم برای این اقشار برنامه ریزی دقیق وتدابیر وِیژه ای داشته باشد.

علی بابایی کارنامی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به بیانات رهبری معظم انقلاب در خصوص اهمیت برگزاری و مشارکت حداکثری در انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی، خاطر نشان کرد: مسیولین در نظام مقدس جمهوری اسلامی جز خدمت به مردم و برای مردم هیچ شانی برای خود قایل نیستند و این به برکت هدایت های بی بدیل امامین انقلاب برای مسیولان کشور تعریف شده است و رییس جمهور شهید آیت الله رییسی و همراهان شهیدش در راستای خدمت به محرومان و مستضعفان سر از پا نمی شناختند و در این راه پر بهجت هم به شهادت رسیدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "داوطلبان انتخابات اخلاق و انصاف را رعایت کنند – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "داوطلبان انتخابات اخلاق و انصاف را رعایت کنند – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.