دانشور برنده جایزه 12 هزار دلاری مسترز شارجه/ طباطبایی و مقصودلو پنجم و نهم شدند

دانشور برنده جایزه 12 هزار دلاری مسترز شارجه/ طباطبایی و مقصودلو پنجم و نهم شدند

در پایان دور نهم و پایانی مسابقات شطرنج مسترز شارجه استاد بزرگ بردیا دانشور به عنوان قهرمانی رسید.

به گزارش سی تی مگ، در پایان دور نهم و پایانی سوپر مسابقات شطرنج مسترز شارجه استاد بزرگ بردیا دانشور روی میز 2 مقابل استاد بزرگ هندی آرجون اریگایسی به تساوی رسید.

بردیا با این نتیجه با 6.5 امتیاز قهرمان شد و جایزه 12 هزار دلاری را از آن خود کرد. او در این مسابقات ریتینگ خود را 32 واحد افزایش داد و به باشگاه 2600+ پیوست.

بردیا با این افزایش ریتینگ توانست به رده سوم رنکینگ بهترین بازیکنان ایران صعود کند.

دانشور در رده بندی نخست مسابقات در رده پنجاه قرار داشت و توانست با پشت سر گذاشتن رقبایش قهرمان مسابقات شود. 

روی میز 3 استاد بزرگ پرهام مقصودلو و استاد بزرگ محمدامین طباطبایی مردان شماره یک و دو شطرنج ایران مقابل یکدیگر قرار گرفتند و به تساوی رسیدند. در پایان مسابقات محمد امین طباطبایی با 6 امتیاز و افزایش ریتینگ 7.5 در رده پنجم و پرهام مقصودلو نیز با 6 امتیاز در رده نهم ایستادند. 

پویا ایدنی در این دور شکست خورد و با 4.5 امتیاز در رده چهل و ششم ایستاد. مهدی غلامی در دور نهم مساوی کرد و در نهایت با 5 امتیاز در رده سی و چهارم ایستاد.

در جدول B این مسابقات نیز سینا موحد با 7 امتیاز در رده سوم ایستاد. او توانست ریتینگ خود را 6 واحد افزایش دهد. 

همچنین در جدول B رامتین کاکاوند در رده 69 ایستاد. او 4.5 واحد ریتینگ خود را افزایش داد. 

این مسابقات در 9 دور انجام شد و امروز به پایان رسید. 

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانشور برنده جایزه 12 هزار دلاری مسترز شارجه/ طباطبایی و مقصودلو پنجم و نهم شدند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانشور برنده جایزه 12 هزار دلاری مسترز شارجه/ طباطبایی و مقصودلو پنجم و نهم شدند"، کلیک کنید.