خطبه غدیر در سراسر مسیر مهمونی 10 کیلومتری – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

خطبه غدیر در سراسر مسیر مهمونی 10 کیلومتری - خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

ساعد مجدی نسب مسیول تبلیغات شهری و فضاسازی مسیر جشن ده کیلومتری عید غدیر در گفت و گو با خبرنگار سی تی مگ، گفت: امسال مسیر مهمانی غدیر بیشتر شده است و از خیابان آزادی تا خیابان دماوند تقاطع امام علی در نظر گرفته شده است و یکسری فرعی هایی وجود دارد که متنهی به مسیر اصلی می شود آنها هم جزو جشن حساب می شوند و موکب هایی داخل آنها قرار دارد.

وی افزود: برای فضا سازی شهری حدود 200 عدد پرچم برای مسیر تدارک دیده ایم و همچنین این فضاسازی مسیر با خطبه های غدیر انجام می شود و برای کودکان تبلیغات متنوعی از جمله تبلیغات شهری طراحی شده است.

مجدی نسب اظهار داشت: در مهمانی 10 کیلومتری امسال حدود 200 عدد سازه پرتابل در بحث های محتوایی مثل غدیر و آیات قرآنی که مرتبط با غدیر است درست شده است. فضاسازی با ریسه های پرچم و ریسه های لامپی در طول مسیر قرار می گیرد. همچنین برای کودکان استیج های متنوعی رو فضاسازی کرده ایم.

مسیول تبلیغات شهری مهمانی 10 کیلومتری گفت: تفاوت فضاسازی شهری امسال و سال پیش در مهمانی غدیر، تفاوت در محتوای آن بوده است که امسال به بخش محتوایی به صورت جدی و پر رنگ نگاه شده است مانند نحوه ی پرداختن به آیات مربوط به غدیر و آیات مربوط به ولایت امیرالمومنین و بحث خطبه غدیر و بحث توزیع خطبه ی غدیر که به صورت کتاب بین مردم خواهد بود.

وی افزود: در این مهمانی حدود یک میلیون پیکسل و دومیلیون گل سر برای دختران تدارک دیده شده است که به عنوان هدیه به آنها داده می شود و برای کودکان اسباب بازی هایی تهیه شده که از طریق موکب ها به آنها اهدا می شود. شهربازی بسیار بزرگی که قرار است برپا شود موکب هایی برای کودکان در نظر گرفته شده که در آن کارهای محتوایی انجام می دهند مثلاً نقاشی هایی برای کودکان طراحی شده است که با رنگ کردن آن پیام غدیر به آنها منتقل می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خطبه غدیر در سراسر مسیر مهمونی 10 کیلومتری – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خطبه غدیر در سراسر مسیر مهمونی 10 کیلومتری – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.