خدمات ویژه امداد کرمان موتور – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری سی تی مگ، وجود نمایندگی های معتبر در سراسر کشور که در زمینه سرویس و تعمیر خودروها کار می کنند، این اطمینان را به هموطنان می دهد که می توانند خودروی خود را تحت نظر افراد متخصص و حرفه ای عیب یابی کنند. شرکت کرمان موتور یکی از همین مراکزی است که به صورت حرفه ای و با سابقه طولانی، در کشور فعالیت دارد.

ناوگان امداد خودرو کرمان موتور در سرتاسر کشور خدمات ویژه ای را به دارندگان خودروهای این شرکت ارایه می دهد تا بتواند رضایت مشتریان خود را در سطح استانداردهای جهانی کسب نماید.

مروری بر خدمات ویژه امداد کرمان موتور

در چند سال اخیر قیمت خودروها به صورت چشمگیری افزایش یافته است. بنابراین وقتی یک خرابی در وسیله نقلیه اتفاق می افتد، باید کاملاً حرفه ای آن را تعمیر کنید تا هم عیب به صورت ریشه ای برطرف گردد و هم مطمین شوید که در قسمت های دیگر موتور و یا بدنه خودرو، مشکلی اتفاق نمی افتد. برای رسیدن به چنین شرایطی، کافی است خودروی خود را در اختیار امداد خودرو کرمان موتور قرار دهید. این مرکز خدمات زیر را برای شما ارایه می کند:

تعمیرات فوری در محل

حتماً برای شما جالب خواهد بود اگر بگوییم گروهی از تکنسین ها در امتداد خودرو کرمان موتور و امداد خودرو مدیران خودرو، تحت عنوان تعمیرکار سیار فعالیت دارند. وقتی شما با مرکز تماس می گیرید، اگر درخواست سرویس خودرو داشته باشید، تعمیرکار به منزل شما می آید تا همه امور را انجام دهد. حتی اگر خودرو خراب شده باشد، بعد از بیان گزارش از جانب شما، حتی المقدور تعمیرکاران با دستیار و همراه با تجهیزات کامل، به منزل شما می آیند تا عیب یابی اصولی انجام شود.

تعویض قطعات

یکی از مهمترین اصول اخلاقی در امداد خودرو کرمان موتور و امداد خودرو ام وی ام این است که به هیچ عنوان قطعات چینی وارد مرکز نشود. این قطعات عمر مفید بسیار کوتاهی دارند و از طرف دیگر وقتی بر روی موتور نصب می شوند، باعث آسیب به سلامت موتور نیز خواهند شد. به همین دلیل این دو مرکز فقط قطعات اورجینال دارای گارانتی را استفاده می کنند. اگر موتور شما دچار سوختگی در برخی از قطعات شده است، کافی است به امداد خودرو کرمان موتور و یا امداد خودرو ام وی ام اعتماد کنید. گارانتی قطعات در اختیار شما قرار می گیرد تا مطمین شوید که این قطعه ها اورجینال هستند.

پنچرگیری سیار خودرو

امداد خودرو کرمان موتور و امداد خودرو ام وی ام مجموعه ای از تعمیرکاران و تکنسین ها را در کنار خود جمع کرده اند که به صورت گروه بندی کار می کنند. یک گروه از تکنسین ها مسیول ارایه خدماتی همانند پنچرگیری هستند. این موضوع برای خانم ها بسیار خوشایند است چون پنچرگیری خودرو برای آن ها سخت می باشد. کافی است شماره امداد خودرو کرمان موتور و امداد خودرو ام وی ام را در تلفن خود داشته باشید. در هر کجای شهر که هستید حتی اگر در بیرون از شهر خودروی شما پنچر شده است، با ما تماس بگیرید تا تکنسین در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به شما برساند و خودرو را پنچرگیری کند.

یدک کش خودرو

متاسفانه گاهی اوقات تصادف هایی در سطح شهر اتفاق می افتد که ماشین قدرت جابجایی ندارد و حتماً باید با یدک کش جابجا شود. و یا اینکه برخی از خودروها در شهر و یا در جاده های بیرونی خراب می شوند و به هیچ عنوان نمی توان آن ها را جابجا کرد. در این صورت امداد خودرو کرمان موتور و مدیران خودرو خدمات یدک کش را ارایه می کنند. با ما تماس بگیرید و مدل خودروی خود را گزارش کنید. یدک کش به صورت کاملاً ایمن، خودرو را به نمایندگی منتقل می کند و بعد از تعمیرات از شما می خواهیم که برای بردن خودرو اقدام کنید.

امداد کرمان موتور

شارژ و تعویض باتری

اگر خودروی شما علی رغم استارت خوردن، روشن نمی شود، به احتمال زیاد یا شارژ باتری تمام شده و یا طول عمر مفید آن به اتمام رسیده است. اما باید از تعمیرکاران متخصص و بااخلاق بخواهید وضعیت باتری را بررسی کنند. متاسفانه این یک واقعیت است که برخی از تعمیرکاران از اعتماد مردم سوءاستفاده کرده و باتری سالم را عوض می کنند چون فقط به فکر منافع خود هستند. اما تعمیرکاران ما در امداد خودرو کرمان موتور و امداد خودرو ام وی ام موظف هستند ابتدا سلامت باتری را بررسی نمایند. اگر باتری سالم بود، آن را شارژ می کنند. در غیر این صورت یک باتری اصل بر روی خودرو قرار می دهند و گارانتی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

چرا از خدمات ویژه امداد کرمان موتور استفاده کنیم؟

شاید این سوال برای شما به وجود آمده باشد که این خدمات توسط تعمیرکارانی که به صورت خصوصی کار می کنند نیز ارایه می شود. پس از چه لزومی دارد ما به امداد خودرو کرمان موتور و یا امداد خودرو ام وی ام مراجعه کنیم؟ توجه داشته باشید اعتماد شما به این مراکز تماماً به نفع شما خواهد بود:

امداد خودرو کرمان موتور و امداد خودرو ام وی ام به صورت ضمانت شده خدمات را ارایه می کند. یعنی تعمیرکاران برای سرویس و تعمیر خودرو باید به شما گارانتی تحویل بدهند. آیا تعمیرکاران خصوصی چنین اقدامی را انجام می دهند؟

آیا می دانید اگر گارانتی خودروی شما منقضی نشده باشد واقعاً تخفیف های بسیار خوبی را تحت نظر امداد خودرو کرمان موتور و امداد خودرو ام وی ام دریافت خواهید کرد؟

آیا می دانید امداد خودرو کرمان موتور و امداد بهمن موتور به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند در حالی که تعمیرکاران خصوصی چنین خدماتی را برای شما در نظر نمی گیرند؟

از طرف دیگر این دو مرکز هزینه ها را طبق نرخ اتحادیه برآورد خواهند کرد. پس مطمین خواهید بود که مبلغ پرداختی کاملاً قانونی است و به هیچ عنوان هزینه اضافه از شما دریافت نمی شود.

از طرف دیگر امداد خودرو کرمان موتور و امداد خودرو ام وی ام برای خدمات تعمیرکار در سیار هیچ هزینه ای جهت رفت و آمد تکنسین در نظر نمی گیرند.

کلام آخر

همانگونه که متوجه شدید امداد خودرو کرمان موتور و امداد خودرو ام وی ام از مراکز کاملاً معتبر و شناخته شده در ایران هستند که با مجموعه ای از مهندسین حرفه ای، سرویس و تعمیر خودرو را انجام می دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت خدمات امدادی از این مرکز به نشانی اینترنتی www.kermanmotors.com مراجعه نمایید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری سی تی مگ در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خدمات ویژه امداد کرمان موتور – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خدمات ویژه امداد کرمان موتور – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.