حضور با شکوه مردم در انتخابات موجب تقویت مقاومت می‌شود – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

حضور با شکوه مردم در انتخابات موجب تقویت مقاومت می‌شود - خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سی تی مگ، سردار محمد تولایی ظهر امروز سه‌شنبه در حاشیه شورای اداری لرستان، اظهار داشت: انتخابات ریاست‌جمهوری، چون انتخابات زودهنگام است و بعد از وقایعی مانند طوفان الاقصی و عملیات وعده صادق و همچنین حضور گسترده مردم در تشیع پیکر شهید رئیسی و بیداری مردم جهاد در دفاع از مردم غزه، قیام دانشجویان در اروپا، بسیار مهم است.

وی با تأکید بر اینکه چشم امید اینها به کانون جوشان این جوشش انقلابی و مقاومت، یعنی ایران اسلامی است، عنوان کرد: نماد همه اینها حضور مردم در صحنه است.

معاون هماهنگ‌کننده اطلاعات سپاه پاسداران با بیان اینکه این اتفاقات همه مظاهر مردم‌سالاری دینی است که خط بطلان بر یاوه‌گویی‌های دموکراسی غربی است و به تعبیری رشته دروغین آنها را پنبه می‌کند، گفت: امروز مردم دنیا این را کاملاً مشاهده می‌کنند، بنابراین حضور مردم در انتخابات، هرچه باشکوه‌تر، گسترده‌تر و وسیع‌تر باشد، این جوشش‌های انقلابی، مقاومت و بیداری که در جهان صورت‌گرفته قوام بیشتری پیدا خواهد کرد.

سردار تولایی، افزود: اینها همه زمینه ظهور امام زمان (عج) را به دنبال دارد، چرا که یکی از شرایط ظهور بیداری مردم و طلب عدالت است، امروز دانشجویی که در دانشگاه‌های آمریکا و اروپا علیه ظلم و جنایت جنگی رژیم صهیونیستی شعار می‌دهد، برای دفاع از کودک فلسطینی شعار می‌دهد، همه طلب عدالت و امام عادل است، این فرصت ذی قیمتی است که برای انقلاب اسلامی فراهم شده است.

وی در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه اگر ما کوتاهی کنیم و خدایی ناکرده این جوشش به سردی بگراید، مسئول هستیم و در تاریخ باید پاسخگو باشیم، عنوان کرد: با حضور در انتخابات باید این جوشش و تنور دفاع از مردم مظلوم و مقابله با ظالم را گرم نگه داریم تا جبهه مقاومت با امید بیشتری بتواند راه پیشرفت خود را ادامه بدهد.

معاون هماهنگ‌کننده اطلاعات سپاه پاسداران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسئله امنیت در انتخابات، بیان داشت: این امر بسیار حائز اهمیت است، هر انتخاباتی چند مؤلفه شامل رقابت، مشارکت، سلامت و امنیت دارد.

سردار تولایی، تأکید کرد: در بحث امنیت خوشبختانه دستگاه‌های امنیتی کشور با انسجام و یکپارچگی که دارند و حمایت‌های قوه قضائیه از دستگاه‌های امنیتی، بااقتدار امنیت انتخابات را برقرار می‌کنند، در انتخابات قبلی نیز شاهد این بودیم و در انتخابات آتی هم همین اتفاق خواهد افتاد.

وی گفت: گرچه دشمنان ما خواسته دیگری دارند، دوست دارند به شکل‌های مختلف امنیت را به هم بزنند، اما نیروهای مقتدر اطلاعاتی و امنیتی و قوه قضائیه به شکل قاطع با هر گونه عوامل مخل امنیت انتخابات مقابله خواهند کرد و اجازه نخواهند داد این جشن ملی با اقدامات خصمانه آنها با خلل و مشکل مواجه شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور با شکوه مردم در انتخابات موجب تقویت مقاومت می‌شود – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور با شکوه مردم در انتخابات موجب تقویت مقاومت می‌شود – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.