حرف و حدیث ها درباره استوری همایون شجریان/ «مزخرفات» نه تنها کم نشد، زیاد هم شد

به گزارش سی تی مگ، همایون شجریان، خواننده سرشناس ایرانی، بامداد امروز بجای آب، نفت روی آتش شبکه های اجتماعی ریخت و شد آنچه که نباید می شد.

او که از شایعات اخیر درباره رابطه خودش و سحر دولتشاهی گویا صبرش خسته شده بود، در متنی به همه این شایعات به عنوان «مزخرفاتی» اشاره و تلویحی همه را رد کرد.

اما اگر تا امروز شایعات و حرف و حدیث ها درباره زندگی خصوصی همایون شجریان در بخش کوچکی از شبکه های اجتماعی جا داشت، امروز همه سهم شایعه و شوخی و خنده و لودگی و نصیحت و توصیه و تاسف و … را پر کرد.

چرا مهم است که چهره ها در شبکه های اجتماعی چه می نویسند؟/ «همایون این چه کاری بود!»

نگاه برخی از کاربران هم این بود که در این مواقع، چهره ها باید از مدیر و مشاور رسانه ای بهره ببرند تا چنین اشتباهاتی پیش نیاید، برخی هم پا را فراتر گذاشته و معتقد بودند که اصلا ادبیات همایون شجریان برعکس پدرش همین است. برخی حق دادند که همایون شجریان این میان واقعا کاسه صبرش لبریز شود و به سیم آخر بزند.

جستجوی نام همایون شجریان در شبکه های اجتماعی شما را با هزاران هزار نقد و تحلیل روبه رو می کند، اما شاید همه چیز به جمله یکی از کاربران ختم شود که « همایون این چه کاری بود که کردی؟»

درواقع همین حالا برخی از کاربران معتقدند که برداشت درست از این پست جدایی این دو نفر است و برخی مخالف این برداشت هستند و دوقطبی های زیادی هم این وسط بوجود آمده است.

در همین خصوص پژمان موسوی، روزنامه نگار در صفحه اینستاگرامش نوشت: «نه زندگی خصوصی همایون شجریان و سحر دولتشاهی مهم است نه فکر می کنم به کسی ربطی دارد چه کسی با چه کسی رابطه دارد یا ندارد، یا چرا داشته، یا نداشته. آن قدر این کشور «مسیله» دارد که وقتی برای پرداختن به این حاشیه ها نیست. ولی وقتی فردی در جایگاهِ همایونِ شجریان خودش با دستِ خودش محتوایی درباره ی جدایی از پارتنرِ خود منتشر می کند، و در آن از الفاظی استفاده می کند که زیبنده ی او و جایگاه اش نیست، نوشتن از آن موضوع، دیگر معنای سابق را ندارد و اتفاقا مسیله ای است که باید درباره ی آن نوشت.

این، نه از سرِ بیکاری است، نه پرداختن به محتوایی زرد نه سَرَک کشیدن به زندگی خصوصی دیگران. اتفاقا آدم هایی در حد و اندازه ی آن ها، که به درست یا غلط جایگاهی میان مردم و صاحب صدا و تریبونی در میان افکار عمومی هستند، خودشان و نوشته های شان و مواضع شان «مهم» است و باید درباره ی آن حرف زد. شخصا من و شما می توانیم صدا یا شخصیتِ همایون شجریان را دوست داشته باشیم یا نداشته باشیم، ولی او همایون شجریان است، یکی از سرمایه های فرهنگی و هنری ایران. اگر حتی درباره ی کسی چون او و حرف ها و نوشته هایش هم نتوان نوشت پس درباره ی چه کسی می توان نوشت؟»

4747

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حرف و حدیث ها درباره استوری همایون شجریان/ «مزخرفات» نه تنها کم نشد، زیاد هم شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حرف و حدیث ها درباره استوری همایون شجریان/ «مزخرفات» نه تنها کم نشد، زیاد هم شد"، کلیک کنید.