جاده چالوس همچنان مسدود است/از مسیرهای جایگزین استفاده کنید

جاده چالوس همچنان مسدود است/از مسیرهای جایگزین استفاده کنید

رییس پلیس راه کشور با اشاره به مسدود بودن محور چالوس به دلیل سیلاب شب گذشته، گفت: این محور همچنان مسدود است و هموطنان می توانند از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

به گزارش سی تی مگ، سردار مومنی گفت: از شب گذشته محور چالوس را به دلیل سیل بسته اعلام کردیم. این محور کماکان مسدود است و هموطنان برای تردد می توانند از محورهای جایگزین فیروزکوه و هراز استفاده کنند. هموطنانی که در شهرهای غربی استان مازندران هستند نیز می توانند از محور رشت – قزوین استفاده کنند.

وی با اشاره به سیل شب گذشته چالوس گفت: به جهت امنیت و ایمنی مردم راه را در این محور مسدود کردیم. با تلاش هلال احمر، راهداری و … تا جایی که امکان داشت مسیر بازگشایی شد و تعدادی از خودروهایی که مسیر را آمده بودند، به مسیر خود ادامه دادند و برخی از خودروها نیز مجبور شدند به مبدایی که حرکت کرده بودند، بازگردند.

رییس پلیس راه کشور گفت: امروز هم با توجه به اینکه سازمان هواشناسی برای بسیاری از مناطق گرد و خاک و بارش را پیش بینی کرده، مخصوصا در استان های کویری، توصیه می شود هموطنان مراعات لازم را داشته باشند؛ چراکه در شرایط گرد و خاک طبیعتا خطر تصادف بالا می رود و بنابراین از مردم می خواهیم مراعات کنند، با سرعت مطمینه حرکت کنند و اگر شرایط مناسب نبود در گوشه ای متوقف شوند و بعد از مناسب شدن شرایط آب و هوایی به مسیر خود ادامه دهند.

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جاده چالوس همچنان مسدود است/از مسیرهای جایگزین استفاده کنید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جاده چالوس همچنان مسدود است/از مسیرهای جایگزین استفاده کنید"، کلیک کنید.