توسعه یکپارچه مدهای حمل و نقلی تهران با رویکردی نوآورانه – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

توسعه یکپارچه مدهای حمل و نقلی تهران با رویکردی نوآورانه - خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ، پدرام اخوان معاون شهرسازی و معماری منطقه یک تهران در اولین جلسه این کارگروه که با حضور مدیران شهرسازی منطقه، معاون و نمایندگان اداره کل شهرسازی و معماری معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، اداره کل تدوین ضوابط نظارت و صدور پروانه، دبیرخانه کمیسیون ماده 5، سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در منطقه یک برگزار شدگفت: در این طرح ایستگاه مترو اقدسیه و شعاع 800 متری از آن به عنوان محدوده اجرای طرح TOD در نظر گرفته شد و هدف آن است که نمونه ای از همپوشانی کاربری، تراکم، فعالیت و حمل ونقل عمومی را با هدف کاهش سفر و به دنبال آن کاهش آلودگی هوا در کنار هم داشته باشیم.

وی افزود: با توجه به بررسی نمونه های مشابه از تجربیات دیگر کشورها بر آن هستیم تا با استفاده از ظرفیت های موجود در محدوده طرح، نظیر فضای باز، قیمت مناسب زمین، دسترسی مطلوب و همچنین دخیل نمودن کلیه ذی نفعان و ذی نفوذان، زمینه های لازم جهت توسعه یکپارچه محدوده را با رویکردی نوآورانه در دستور کار قرار دهیم.

معاون شهرسازی و معماری منطقه یک تهران اظهار امیدواری کرد خروجی های حاصل از این طرح در نهایت پس از بررسی توسط مراجع ذی صلاح، جهت تصویب و ابلاغ به کمیسیون ماده 5 ارسال شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توسعه یکپارچه مدهای حمل و نقلی تهران با رویکردی نوآورانه – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توسعه یکپارچه مدهای حمل و نقلی تهران با رویکردی نوآورانه – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.